Замість імпортних пестицидів — вироблені в Черкасах

30.05.2012 | Досі в Україні майже всі засоби захисту рослин були імпортного походження. З одного боку, це небезпека, що у великій масі цього все популярнішого товару обертаються фальсифікати. А з іншого — ми підтримуємо чужого виробника.
Детальніше...

По сукню на випускний — до секс-шопу?

30.05.2012 | Услід за нашумілим випускним у місті Павлоград Дніпропетровської області, де дівчина прийшла отримувати атестат у прозорій та надкороткій сукні, інтернет-спільнота почала обговорювати аналогічний випадок у Шполі.
Детальніше...

Хіба справжній шашлик із свинини?

25.05.2012 | Справжній — з баранини, та вже цілі покоління співвітчизників такого не пробували. У Черкасах на базарі дієтичне овече м’ясо буває рідко, і то до прилавка самі кісточки доходять, а в Києві на Бесарабці — по 100 гривень кілограм. А про бринзу з овечого молока в наших краях і не почуєш. Є всякі дивовижі, дорогущі імпортні сири з благородними цвілями, а от справжньої бринзи катма.
Детальніше...

З 1 червня почнуться виплати вкладникам “Ощадбанку”

25.05.2012 | Додзвонилися з четвертого разуПенсіонерка Ганна Іванівна, як і тисячі інших черкащан, подалася до «Ощадбанку», почувши, що будуть повертати тисячу гривень компенсації грошового вкладу «Ощадбанку» СРСР. Це більше, ніж її місячна пенсія! — зраділа жінка. Проте там їй дали папірець із довгим номером телефона «гарячої лінії», куди, сказали, обов’язково треба подзвонити «для актуалізації».
Детальніше...

Відкрито навігаційний сезон-2012

23.05.2012 | Урочисте відкриття навігації відбулося у Черкаському річковому порту. Пасажирами першого рейсу на теплоході «Резон» стали маленькі черкасці – діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей.
Детальніше...

Президент формує «Нову еліту нації»

18.05.2012 | В Україні триває адміністративна реформа, розпочата Президентом Віктором Януковичем ще в 2010 році. Сьогодні першочергову увагу глава держави приділяє модернізації державної служби та підбору кадрів для роботи в органах державної влади. Зокрема, вже формується дієвий кадровий резерв, у тому числі й на вищі державні посади.
Детальніше...

Шполянський хліб не зник з полиць

16.05.2012 | Ні на день не зупинявся Шполянський хлібозавод. Хоч торік у серпні його колектив — 160 осіб — уже був попереджений про те, що за два місяці підприємство закривається. Тобто споживачі могли залишитись без шполянського хліба, смачного й «живого», що виготовляється без розпушувачів, наповнювачів і доступний за ціною. Столичному власнику було нецікаве це підприємство, придбане ним на периферії: на такій продукції не забагатієш. Питання, що нагромаджувались тут, не вирішувались і завод занепадав.
Детальніше...

Допомогти кожному ветерану

10.05.2012 | На актуальні питання журналістів відповідав цього понеділка голова облдержадміністрації Сергій Тулуб. А їх цікавив соціальний захист ветеранів війни, завершення посівної кампанії, укладання соціальних угод, благоустрій міст і сіл, прозорість влади й робота зі зверненнями громадян.
Детальніше...

Губернатор обіцяє не допустити зникнення дротового радіо

10.05.2012 | Скорочення кількості радіоточок, куце фінансування, допотопна техніка, незадовільна співпраця з «Укртелекомом» та майже відсутність такої із РЕМами — про все це, користуючись нагодою святкової зустрічі, повідомили голові облдержадміністрації черкаські радійники.
Детальніше...

Дитину ледь не прирекли на смерть

04.05.2012 | Служба у справах дітей, зазвичай, пильно слідкує за неблагополучними сім’ями. Проте її працівники можуть часом і не побачити страждань дітей із зовні нормальних родин, які, в силу обставин, потрапили у скруту  та перебувають на межі загибелі.
Детальніше...

Стрічка новин