“Депутат має жити інтересами своїх виборців”

30.05.2012 | — Наскільки важливо дослухатися до людей, їхньої думки, детально вивчати потреби навіть окремого виборця, я сповна зрозуміла, коли мене вперше обрали депутатом Соснівської районної ради, — каже Валентина Івашкевич, жінка, яку згодом напівофіційно назвуть у Черкасах “берегинею району”.
Детальніше...

«Велика гра» ТРИВАТИМЕ В ЧЕРКАСАХ ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЛІТА

25.05.2012 | Таку назву дістав дитячий табір, який стартує 4  червня на території Дитячого парку обласного центру. Створений за підтримки Валентини Жуковської, голови Наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду “Дитячий світ”. Він присвячений століттю організації “Пласт”, яка сьогодні в Україні переживає своє друге народження.
Детальніше...

«Черкаси» пішли з молотка

23.05.2012 | Днями з аукціону за 14 мільйонів 149 тисяч 80 гривень було продано готель «Черкаси», який знаходиться на Соборній площі, центральному майдані обласного центру. Як запевнили у Черкаському міськвиконкомі, стартову ціну майнового комплексу готель «Черкаси» в сумі 12 мільйонів 862 тисячі 800 гривень визначили незалежні фахівці, запрошені мерією.
Детальніше...

Для безхребетних грошей не пожаліли

23.05.2012 | «Державою в державі» іноді жартома називають черкасці міський зоопарк. І для цього є вагомі підстави, адже грошей на звіряток міськвиконком не шкодує. І це при тому, що в Черкасах вистачає соціальних проблем та час від часу місто струшують акції протесту проти політики мера Сергія Одарича.  
Детальніше...

Андрій Більда: «Смітники в Черкасах перетворимо разом на квітники!»

23.05.2012 | До депутата Черкаської міської ради Андрія Більди звернулися з заявою члени Учнівської міжпарламентської асамблеї, яка об’єднує у своєму складі президентів органів шкільного самоврядування всіх загальноосвітніх шкіл обласного центру.
Детальніше...

«Війна» проти будівництва кафе триває?

18.05.2012 | Як уже писав «ЧК», мешканці двох будинків Черкас «воюють» із приватним підприємцем В’ячеславом Овчаренком, який будує двоповерхове кафе впритул до багатоповерхівок, на вулицях Леніна, 2 та Хрещатик, 263.  
Детальніше...

Замість сміття кидають биту цеглу

04.05.2012 | «Сміттєвий» експеримент міської влади Черкас трохи загальмував. Роздані черкасцям — власникам приватних домоволодінь — понад дев’ять із половиною тисяч безкоштовних контейнерів мали на меті вдосконалити систему вивезення сміття.
Детальніше...

А в ізоляторі не так усе й добре

04.05.2012 | «Черкаський край» у номері за 18 квітня розповідав про те, як чекають вироку чи відбувають покарання в’язні черкаського СІЗО. А днями завершилася перевірка цього закладу прокуратурою, тож і ця структура сказала своє вагоме слово.
Детальніше...

“Черкащани пишатимуться своїм містом”

04.05.2012 | Що так врешті буде, переконана Валентина Жуковська, почесний президент ПАТ “Азот” і голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду “Дитячий світ”. Вона презентувала проект оновленого Палацу культури «Дружба народів».
Детальніше...

Мерія ігнорує чорнобильців?

27.04.2012 | У пух та прах розкритикував мерію Черкас начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Скляров під час зустрічі губернатора з чорнобильським активом Черкащини.
Детальніше...

Стрічка новин