Українцям залишається виправдовуватися

25.05.2012 | Ні для кого не секрет, що засудження колишніх прем’єр-міністра України та міністра внутрішніх справ Юлії Тимошенко і Юрія Луценка неоднозначно сприймаються закордонними політиками.
Детальніше...

Жителі Дубіївки чадіють — і від шкідливого виробництва, і від відписок чиновників

16.05.2012 | Як пахне чужий бізнес, який він на колір, звук та присмак, добре знають жителі села Дубіївка Черкаського району, які проживають поруч із деревообробним комплексом, розташованим по вулиці 8 Березня, 24.Його власником є приватний підприємець А.П.Приходько, і це саме до нього протягом останніх років неодноразово зверталися дубіївці з проханням припинити безперервні викиди чаду та  диму зі свого підприємства, які, на їхню думку,  отруюють атмосферу, шкодять здоров’ю і забруднюють їхні подвір’я. Вони наполягали також на встановленні звукоізоляційної системи на цьому виробництві, яка б притишила роботу верстатів і дала людям можливість спокійно жити. На жаль, усі їхні вмовляння залишилися безрезультатними. Як і заяви Дубіївської сільської ради, яку очолює Микола Коваленко, до відповідних контролюючих органів, на які цей орган місцевого самоврядування раз-по-раз отримував звичайні відписки. І тоді жителі цієї вулиці звернулися з листом до редакції, сподіваючись, що таким чином буде привернуто увагу до їхніх проблем, як і до моральної, соціальної та екологічної відповідальності бізнесу в цілому.Можливо, вважають вони, що й сам пан Приходько зрозуміє, що не тільки вигода керує  цим світом, а й такі поняття, як совість, шанобливе ставлення до людей, турбота про тих,  з ким поруч живеш і працюєш.Втім, про все це  в листі з Дубіївки, який ми й пропонуємо вашій увазі.
Детальніше...

Я досі не знаю, де вона брала сили

10.05.2012 | 13 травня будемо відзначати День матері. А для мене всі дні мого життя — це доземний уклін жінці, яка стала назавжди недосяжним ідеалом.
Детальніше...

Дід Сила у війну втратив усе, крім віри в людей

10.05.2012 | Мого дідуся звали Сила Цаподой. Гадаю, недаремно за святцями випало йому таке ім’я, бо стільки лихого пережив, що можна було зламатися з відчаю. Хоча, хіба лише йому одному, якщо згадати, що пережили ми таку страшну війну!
Детальніше...

Після операції я побачив світ

25.04.2012 | При Черкаській обласній лікарні є офтальмологічне відділення, яке очолює Тетяна Гаврилюк, лікар вищої категорії.
Детальніше...

Пішов на фронт і загинув…

18.04.2012 | Я, Анатолій Бондаренко, ваш постійний читач зі Сміли. Звернутися до вас попросив мій родич з Полтавщини Олексій Іванович Сап’ян.
Детальніше...

Людяність — понад усе

04.04.2012 | Висловлюю щиру вдячність завідуючій фізіотерапевтичним відділенням першої міської лікарні, шановній Галині Федорівні Стацюк та медперсоналу першої міської поліклініки за високий професіоналізм, людяність, відповідальність та особистий підхід до кожного пацієнта. З повагою О.С.Іванова, м. Черкаси  
Детальніше...

Спасибі за підтримку

04.04.2012 | У зв’язку з погіршенням стану здоров’я я звернувся до головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації з проханням допомогти пролікуватися в Черкаському обласному госпіталі. Мені, як інваліду І-ої групи, ветерану праці, дитині війни, надали таку можливість — і в березні цього року я пройшов курс терапії в неврологічному відділенні.
Детальніше...

Моє життя рятували однокурсники

04.04.2012 | Не дрімала моя доля-доленька, вишивала то червоними, то чорними нитками. Спочатку життя було таким прекрасним і світлим! Та раптом невблаганна хвороба принесла  багато болю… І гірко плакала я, і голос подавала моя душа, закликаючи: “До Бога, до друзів, до добрих і милосердних людей.” І  ось уже одна операція, друга, третя… Скільки морального і фізичного болю!
Детальніше...

За оренду земельного паю – 12 відсотків!

04.04.2012 | У Європі нині багато говорять про законодавчі ініціативи «знизу». Той чи інший закон, покликаний зробити життя громадян кращим,  пишуть  прості люди. Схоже, подібна потреба давно визріла і в Україні. Саме про це свідчить один з  отриманих редакцією листів. Ухвалити закон, за яким орендар мусить платити власнику земельного паю не менше 10-12 відсотків, а також запровадити нову, справедливу формулу оцінки земель, пропонує житель села Червона Слобода Черкаського району Петро Панімаш.
Детальніше...

Стрічка новин