У «Златодарі» виявили великі фінансові порушення

30.05.2012 | Порушень на 1 мільйон 200 тисяч гривень у роботі ДП «Златодар» днями «накопали» фахівці Держфінінспекції в Черкаській області.
Детальніше...

Бізнесмен «облапошив» залізницю

30.05.2012 | Понад 640 тисяч гривень втратило ДП «Одеська залізниця», зв’язавшись на свою голову з нечистим на руку бізнесменом.
Детальніше...

Викрадачі машин сядуть на лаву підсудних

30.05.2012 | Троє зухвалих викрадачів машин наганяли страху на черкаських автомобілістів упродовж чотирьох місяців. Банда діяла з жовтня 2011 по січень 2012 року, уганяючи одні автівки та обкрадаючи інші.
Детальніше...

Обережно! На вулиці… міліціонери-розбишаки

30.05.2012 | Черкаські міліціонери взяли собі моду розважатися, б’ючи перехожих. Із несподіваним виявом міліцейської агресії днями зіткнувся житель Черкас Сергій Яровенко, який після цього потрапив до лікарні.
Детальніше...

Тіньовиків виводять на чисту воду

23.05.2012 | Фактично повноцінний районний центр нелегалів виявили торік податківці — понад дванадцять із половиною тисяч неоформлених найманих працівників вдалося вивести з «тіні».
Детальніше...

Викрали водонапірну башту

18.05.2012 | У селі Рождественське Драбівського району в одному із фермерських господарств нещодавно під покровом ночі викрали водонапірну башту.
Детальніше...

“Земельного” хабарника взяли на гарячому

11.04.2012 | На хабарі в десять тисяч доларів США попався один із керівників міськрайонного управління Держкомзему в місті Черкаси та Черкаському районі. Кілька днів тому біля котрогось із комерційних банків оперативники замкнули кайданки на загребущих руках хапуги-чиновника. Чоловік якраз діставав пачку «зелених» зі сховку.
Детальніше...

Нещасний випадок на залізничній колії

06.04.2012 | Трапився він  неподалік  залізничної станції Золотоноша  о 4.40 ранку —потяг смертельно травмував  23-річну жительку Золотоноші Аню Верещаку.
Детальніше...

Псевдо-ліквідатори видурили два мільйони гривень

06.04.2012 | Як уже писав «Черкаський край», в області продовжується перевірка посвідчень ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Спеціальна комісія на чолі з начальником головного управління праці та соціального захисту населення обл­держадміністрації Михайлом Скляровим та головою обласної громадської організації «Союз Чорнобиль» Володимиром Болтенковим виявила кілька десятків фальшивих довідок.
Детальніше...

На вбивцю вивів… пес

04.04.2012 | Нещодавнє вбивство 34-річного чоловіка в Дахнівці вразило громадськість. Насамперед жорстокістю і тим, як легко й ні за що можна відібрати людське життя.
Детальніше...

Стрічка новин