Хто ти тепер, Придніпровська СУБ?

30.05.2012 | Минулого тижня трудовий колектив Придніпровської СУБ прийняв рішення про реорганізацію свого комунального підприємства в керуючу компанію «Придніпровська СУБ».А оскільки реформування житлово-комунального господарства обласного центру, яке з ініціативи міського голови Черкас Сергія Одарича розпочалось три роки тому, відначально проходило досить стрімко і цілеспрямовано, то можна з упевненістю говорити про закриття всіх трьох СУБів і створення на їхньому місці нових управлінських структур, які остаточно утвердять ринкові відносини в сфері ЖКГ.Про реформи, які так енергійно, а нерідко й неочікувано для черкасців були проведені черкаською міською владою в житлово-комунальній системі міста, роль у цих перетвореннях Служб утримання будинків і перспективи, які від цих нововведень очікуються,— й наша розмова з директором КП «Придніпровська СУБ» (до юридичного затвердження рішення колективу залишаємо поки що цю назву) Ігорем Работенком та провідними спеціалістами цієї організації.
Детальніше...

Приватизація продовжується

25.05.2012 | У квітні регіональному відділенню Фонду державного майна України по Черкаській області виповнилося 20 років. Серед державних органів приватизації його було створено одним із перших. І слід сказати, що з початку своєї діяльності фонд виконав велику роботу щодо прискорення та нарощування обсягів приватизації, налагодження взаємодії з керівниками підприємств, органами влади, підготовки спеціалістів із приватизаційних питань. З минулого року регіональне відділення ФДМУ очолює досвідчений керівник та висококваліфікований фахівець, депутат Черкаської обласної ради, голова постійної комісії з питань праці та соціального захисту населення Наталія Горбенко. З нею — і наша розмова.
Детальніше...

Реалізація обласних програм «Будуємо нову Черкащину» та «Село Черкащини-2020» сприяє розвитку сільських територій

23.05.2012 | Про стан справ у сільськогосподарській галузі розповідає  заступник голови облдержадміністрації Олексій Головко
Детальніше...

Сергій Тулуб — про сімейні цінності

18.05.2012 | Днями відзначався Міжнародний день сім’ї. З цієї нагоди кореспондент «Черкаського краю» поспілкувався з головою Черкаської облдержадміністрації, Героєм України Сергієм Тулубом.
Детальніше...

“Хто прагне працювати для людей — ПЕРЕД ТРУДНОЩАМИ НЕ ЗУПИНИТЬСЯ”

16.05.2012 | П’ятниця, кінець тижня і до завершення робочого дня залишається, як мовиться, всього нічого. Однак у приймальні Едуарда Івакіна, заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації, ще досить відвідувачів, тож знайти шпаринку у щільному графіку посадовця вдається не відразу. Та нарешті ми вже в кабінеті й можемо атакувати його господаря своїми запитаннями.
Детальніше...

Олексій Малиновський: «Шлях до соціальної справедливості — через народовладдя»

16.05.2012 | «Повернемо державу громадянам!» — під таким гаслом діє сьогодні Соцпартія України.Соціалісти суттєво активізували свою роботу в цьому напрямку. Ними прийнято Маніфест  «До суспільства соціальної справедливості!», з яким вони звернулися до народу України і  яким, як програмним документом, визначили стратегічні завдання для самої СПУ. Постійно працюючи серед людей, захищаючи їх соціальні права, вони  досить упевнено підвищують рейтинг своєї політичної сили й соціалістичної ідеології в цілому.Чого добивається СПУ і які пріоритети вважає для нашої держави й суспільства найбільш прийнятними, — про це і наша розмова з першим секретарем Черкаського обкому Соцпартії України,  членом Політвиконкому СПУ, народним депутатом ІV і V скликань Олексієм Малиновським.
Детальніше...

Олександр Коротков: «Передусім — інтереси громади»

18.04.2012 | Паска по-королівськи – це коли вона спечена з тальнівського борошна. Адже нині продукція Тальнівського комбінату хлібопродуктів позначена торговою маркою «Королівське борошно».Тальнівське борошно славилося своєю якістю завжди. Але, як співається в тій пісні,  щоб ця слава не пропала, новій команді, яка прийшла на підприємство на чолі з Олександром Коротковим у 2005 році, довелося високо засукати рукави і добре потрудитись. Адже комбінат був на грані вирізання обладнання.
Детальніше...

Володимир Ходак: «Торгово-промислова палата допомагає бізнесу розвиватися»

18.04.2012 | У будь-якому бізнесі час від часу виникають труднощі. Однак їх можна уникнути чи принаймні зробити не такими відчутними, якщо мати достатньо інформації. Це стосується й інформації стосовно ситуації на ринку, і юридичних знань, і про ті  товари, з якими працює підприємець. А в цьому представникам бізнесу допомагає Черкаська торгово-промислова палата. Вже п’ять років одна з провідних дистрибуційно-логістичних компаній України – черкаська компанія «Ходак» співпрацює з ТПП.  Про те, що дає бізнесу така співпраця, розповідає член Ради ТПП України, генеральний директор ТОВ “Ходак”, депутат Черкаської обласної ради Володимир Ходак.
Детальніше...

СТАБІЛЬНІСТЬ ВИКЛИКАЄ ДОВІРУ Інтерв’ю голови облдержадміністрації Сергія Тулуба для провідних телеканалів області

06.04.2012 | Сергій Тулуб: — Від нашої першої зустрічі минуло два роки. Багато чого змінилося за цей час. А з чого ми почали? Відверто кажучи, на початку 2010 року ситуація в державі, а відповідно й в області, була архіскладна. Тому нашим завданням, перш за все, була реанімація області. З цією метою було розроблено програму «Будуємо нову Черкащину». Ця програма не якась окрема чи унікальна, вона —  складова всієї державної політики під керівництвом Президента України Віктора Федоровича Януковича. І ті зобов’язання, які він узяв на себе, йдучи на вибори, закладені в цій програмі.
Детальніше...

Крізь терни проблем до зірок успіху впевнено крокує ПАТ «Мало-Бузуківський гранітний кар’єр»

28.03.2012 | Підприємство вже багато років успішно працює в непростих умовах ринкової економіки. Гранітний кар’єр є гордістю не лише Смілянського району, а й усієї Черкащини. А очолює його ще з 1989 року досвідчений керівник, людина з великої літери Володимир Миколайович Ніжніков. Із ним — наша розмова про те, чим нині живе колектив товариства, про досягнення й проблеми, про тернистий шлях до успіху.
Детальніше...

Стрічка новин