Віктор Медведчук: «Наша мета проста і зрозуміла»

30.05.2012 | Наташа Для чого Віктор Медведчук повертається у велику політику.«Своєю суспільно-політичною діяльністю я маю намір добитися того, щоб громадяни могли впливати на рішення влади по ключових питаннях життя країни», пише у своїй статті для «Аіф» Віктор Медведчук, ініціатор Громадського руху «Український вибір».
Детальніше...

Євген Суслов про позитиви й негативи “Євро-2012”

25.05.2012 | Наташа Заступник голови партії «Україна — вперед!», голова підкомітету з питань розвитку туризму Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Євген Суслов обговорив із журналістами регіональних ЗМІ підготовку до “Євро-2012”. Він став гостем травневого засідання медіаклубу «На власний погляд».
Детальніше...

«Якщо знайшли гроші на “Євро-2012”, то на оздоровлення дітей зобов’язані знайти»

25.05.2012 | Наташа Петро Симоненко, народний депутат і лідер фракції комуністів у парламенті, взяв участь у засіданні медіаклубу «На власний погляд» і виступив на тему захисту материнства й забезпечення літнього відпочинку для дітей.
Детальніше...

Законодавчі ініціативи Партії регіонів незабаром розглядатиме Верховна Рада

23.05.2012 | Наташа Народний депутат, керівник фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов представив журналістам медіаклубу «На власний погляд» законопроекти щодо обмеження депутатської недоторканності та підтримки регіональних мов, які просуває Партія регіонів.
Детальніше...

Об’єднана опозиція зробить Україну країною успіху

16.05.2012 | Наташа Форум Об’єднаної опозиції відбувся в Києві на Михайлівській площі просто неба. Хоча міліція всіляко намагалася не допустити виїзд громадян до столиці, на форум прибули делегати з усіх областей від усіх політичних сил Об’єднаної опозиції: «Батьківщини», «Фронту Змін», Народного Руху України, «Народної Самооборони», партій «За Україну!» та «Реформи і Порядок».
Детальніше...

«Український вибір» — за народовладдя

25.04.2012 | Наташа Шановні читачі! Пропоную вашій увазі Маніфест нашого громадського руху. Цей документ повинен стати основою майбутньої програми «Українського вибору», яку ми разом розробимо і обов’язково втілимо в життя. Демократія — це влада більшості, і громадський рух «Український вибір» створюється для захисту прав більшості громадян України. Я звертаюся до всіх небайдужих об’єднатися
Детальніше...

Анатолій Гриценко відмовився йти по «мажоритарці»

25.04.2012 | Наташа Лідер «Громадянської позиції» вірить, що на виборах його партія подолає 4-відсотковий бар’єр і стане парламентською.
Детальніше...

Обласний штаб «Свободи» очолив тернопільчанин

06.04.2012 | Наташа Першого квітня в Черкасах відбулася чергова звітно-виборча конференція Всеукраїнського об’єднання  «Свобода». Як повідомляє прес-служба партії, під час роботи конференції «свободівці» переобрали керівні органи обласної організації.
Детальніше...

Бюджет 2012 року занижений під вибори?

28.03.2012 | Наташа На засіданні медіаклубу «На власний погляд» нещодавно побував заступник голови ради громадського руху «Фронт Змін» Андрій Пишний. Він критично оцінив можливості реалізації соціальних ініціатив Президента.
Детальніше...

Євген Суслов: «За нових людей в політиці нам не буде соромно»

28.03.2012 | Наташа Нелегітимне рішення розвалити Блок Юлії Тимошенко — результат співпраці партійних функціонерів БЮТ і влади. Так вважає Євген Суслов, народний депутат України, заступник голови УСДП, який після виключення Наталії Королевської з БЮТ на знак солідарності написав заяву про вихід із цієї фракції.— Групка партійних функціонерів прийняла нелегітимне рішення розвалити Блок Юлії
Детальніше...

Стрічка новин