«Садок вишневий коло хати» знову розквітнув у Городищі

30.05.2012 | Мистецький фестиваль «Садок вишневий коло хати» у м.Городище запроваджено ще 1989 року з ініціативи колишнього начальника управління культури Віктора Собченка та обласного центру народної творчості у рамках всеукраїнського свята «В сім’ї вольній, новій». Вшановуючи в ці дні пам’ять Великого Кобзаря, городищани віддають належну шану й іншим своїм знаменитим землякам: композитору Семену Гулаку-Артемовському, меценату Платону Симиренку та іншим відомим уродженцям краю.
Детальніше...

Валерій Черняк став співголовою Громадської ради

30.05.2012 | Питання забезпечення прав людини в області розглядали 23 травня на засіданні Громадської ради при Управлінні МВС України в Черкаській області. У засіданні взяли участь голова обласної ради Валерій Черняк та начальник УМВС України в Черкаській області Валерій Дерновий.
Детальніше...

«Головному» фермеру області — 50

30.05.2012 | Чотири рази обирали фермери області Сергія Стецюка головою  Асоціації фермерів і приватних землевласників області. Із 1124 фермерів Черкащини до асоціації входить кожен третій.
Детальніше...

Богдан Губський: «Безкоштовне харчування школярів має бути відновлене»

30.05.2012 | Однією з найгостріших проблем сучасної освіти є стан здоров’я учнів, що напряму пов’язано з якістю харчування. Регулярне і своєчасне харчування — основа здоров’я і запорука успішності навчання. Адже крім якості освіти та її доступності важливо й те, наскільки комфортно дитина почувається у школі.
Детальніше...

Козацька шана героям Перемоги

30.05.2012 | Такого чудового концерту, який відбувся у День Перемоги у Долині троянд у Черкасах, напевне, ще не бачили. Звечора обіцявся дощ, але якби він і був, навряд чи глядачів поменшало б, настільки цікавими і навіть захоплюючими були номери великої концертно-спортивної програми.
Детальніше...

Своєчасно виявити — значить, запобігти

30.05.2012 | Черкаська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини є державною установою з питань діагностики хвороб тварин, оцінки якості та безпеки продуктів тваринного, а на ринках і рослинного походження, у тому числі сировини, та харчової  продукції, кормів тваринного і рослинного  походження, кормових добавок, а також організації ветеринарної лабораторної справи.
Детальніше...

Розпочни життя спочатку

30.05.2012 | Істина була поруч. Лежала, розметав­шись на ліжку, втомлена і щаслива. Вадим легенько поцілував її заплющені очі, обережно провів долонею по оголеній жіночій спині. Люда, ніби кішка, граціозно вигнулася під його рукою й тихенько зітхнула.
Детальніше...

Піонерський лозунг «Будь готовий» — «Завжди готовий» досі хвилює серця піонервожатих

30.05.2012 | 77 старших піонервожатих напередодні 90-річчя піонерської організації (ця дата припадає на 19 травня) зібралися в Чорнобаї на символічний піонерський зліт, який пройшов як справжній.
Детальніше...

День перепоховання Пророка став святим для України

25.05.2012 | Голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб минулого вівторка взяв участь в урочистих заходах з нагоди 151-ої річниці перепоховання праху Тараса Шевченка у Каневі. До заходів долучилися й радник Президента України — керівник головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Ганна Герман, керівництво області, громадськість.
Детальніше...

На «Краєзнавчій Черкащині» – стотисячний відвідувач

25.05.2012 | На початку минулого року в мережі Інтернет почав діяти створений за сприяння обласної ради веб-сайт Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України. Увагу користувачів сайту привертають матеріали про пам’ятки історії, культури та природи краю, туристичний потенціал Черкащини. Крім того, тут вміщені архівні документи, висвітлюється шкільне краєзнавство, огляди краєзнавчої літератури, пам’ятних дат місцевої історії.
Детальніше...

Стрічка новин