Сергій Тулуб: «Завищувати планку — це мій принцип!»

30.05.2012 | Наташа За підсумками першого кварталу, Черкащина займає дев’яте місце в загальнодержавному рейтингу показників соціально-економічного розвитку. Про це позавчора повідомив голова облдержадміністрації Сергій Тулуб на черговій зустрічі з журналістами.
Детальніше...

Черкаські села розвиватиме небайдужий аграрний бізнес

30.05.2012 | Наташа Укладання соціальних угод між сільгоспвиробниками та сільськими громадами з розрахунку не менше ста гривень із гектара орендованої землі дозволить спрямувати на розвиток черкаського села додатково 79 мільйонів гривень. Таку цифру озвучив на нещодавній колегії облдержадміністрації губернатор Сергій Тулуб.
Детальніше...

На Черкащині побільшало мільйонерів

18.05.2012 | Наташа Чи то життя стало кращим, чи платники податків стали більш законослухняними, але факт: торік в області 31 особа задекларувала мільйонні доходи (загальна сума заробленого мільйонерами — 296,3 мільйона гривень). Чотирнадцять із них є жителями Черкас. Таку статистику озвучила на нещодавній прес-конференції заступник голови ДПС у Черкаській області Тетяна Проценко.
Детальніше...

Міські та районні бюджети виділили субвенцію для лікування хворих на хронічну ниркову недостатність

10.05.2012 | Наташа Проведення пленарного засідання позачергової сесії обласної ради, що відбулося 4 травня, було викликане потребою внести зміни до рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2012 рік», а саме: збільшенням обсягів міжбюджетних трансфертів Державного бюджету й розподілу їх між місцевими бюджетами області; виділенням із місцевих бюджетів області субвенції на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу й перерозподілу призначень по окремих розпорядженнях.
Детальніше...

СЕРГІЙ ТУЛУБ: «Сьогодні економіка країни зростає. А це дає підґрунтя для успішного проведення соціальних реформ»

04.05.2012 | Наташа Напередодні 26-ої річниці Чорнобильської трагедії голова облдержадміністрації Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк зустрілися з чорнобильським активом Черкащини в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Віддавши належне мужнім борцям із мирним атомом, губернатор запросив ліквідаторів до відвертого діалогу щодо вирішення найважливіших проблем чорнобильців.
Детальніше...

На «Євро-2012» навезуть валюти. Як зміниться її курс в обмінниках?

04.05.2012 | Наташа Наближається літо — пора відпусток. Багато хто з черкащан свої заощадження, навіть невеличкі, зберігає на цей випадок у доларах та євро. Та має побоювання, що ця валюта може знецінитись, коли її навезуть на «Євро-2012» зарубіжні гості. Що думають із цього приводу банкіри? За відповіддю ми звернулися до департаменту економічного аналізу Національного банку України.  
Детальніше...

Едді Трамп вивчає інвестиційну привабливість Черкащини

11.04.2012 | Наташа На запрошення голови облдержадміністрації Сергія Тулуба регіон відвідав керівник компанії «Trump Group» (США) Едді Трамп. Під час зустрічі обговорено можливість залучення фінансових ресурсів Едді Трампа до реалізації стратегічних інфраструктурних проектів у Черкаській області.
Детальніше...

Частка зарплати в доходах

28.03.2012 | Наташа Як повідомляє головне управління статистики у Черкаській області, у третьому кварталі 2011 року основним джерелом надходжень у бюджет середньостатистичної сім’ї області була оплата праці, яка становила 41,9 відсотка.
Детальніше...

Надали рекомендації виробникам яєць

28.03.2012 | Наташа Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало птахофабрикам утриматися від встановлення економічно необґрунтованих цін на курячі яйця. Про це повідомляє прес-служба обл­держадміністрації.
Детальніше...

Наші люди по ресторанах не ходять — на харчування поза домом черкасці витрачають менше 5 відсотків доходу

21.03.2012 | Наташа Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє цікаве про наші доходи, витрати, споживання у третьому кварталі 2011 року.
Детальніше...

Більше третини черкащан — пільговики

14.03.2012 | Наташа До найбільш численних категорій громадян, які мають право на пільги, належать: ветерани війни — 68,2 тисячі, ветерани праці — 140,6 тисячі, діти війни — 179 тисяч, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи — 107 тисяч осіб. Про це під час підсумкової колегії повідомив начальник головного управління праці та соцзахисту населення Михайло Скляров.
Детальніше...

Підручники, яких не замовляли

14.03.2012 | Наташа Ефективність використання бюджетних коштів на підручники й посібники для студентів, учнів навчальних закладів і вихованців дитсадків за 2008-2011 роки перевірили фахівці Держфінінспекції в Черкаській області — повідомляє прес-служба інспекції.
Детальніше...

Замість укріплювати береги, будували ставки

14.03.2012 | Наташа Черкаське обласне управління водних ресурсів допустило нецільове використання коштів у сумі понад 550 тисяч гривень — повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області.
Детальніше...

Навіть банкірів дивує, як приростають депозити

07.03.2012 | Наташа Якщо у вас немає вкладу в банку, то є трохи грошей у панчосі, правда ж? Загалом в українців заощаджень на руках — 40 чи 80 мільярдів доларів. Банкіри точніше порахувати не можуть, але дуже хвилюються, що така велика сума (яка перевищує валовий продукт держави за рік) так ненадійно зберігається і «не працює». І всіляко намагаються зацікавити багатеньких громадян витягнути їхні заощадження зі сховків.
Детальніше...

Черкащина — шоста в державі

29.02.2012 | Наташа Втілювати в життя нову регіональну політику закликав керівників областей Президент України Віктор Янукович минулого вівторка на засіданні Ради регіонів. У її роботі взяв участь і голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.
Детальніше...

Володимир Невесенко: “Бізнес-форуми — це крок до співпраці”

22.02.2012 | Наташа Про перспективи пожвавлення торговельно-економічних відносин між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами — однією з найбагатших країн світу за покладами нафти і газу — йшлося на українсько-еміратському бізнес-форумі, який відбувся в першій декаді лютого в Дубаї.Участь у ньому в складі делегації Торгово-промислової палати України взяли також представники Черкаської ТПП на чолі з її президентом Володимиром Невесенком.
Детальніше...

Міжнародний шанс для Умані

10.02.2012 | Наташа Сьогодні відкриваються нові перспективи економічного розвитку Умані — створення соціальної інфраструктури, транспорту, будівництва доріг, житла. Це відбувається не в останню чергу завдяки паломництву хасидів — туристському бізнесу на міжнародному рівні. В цьому напрямку вже працює міждержавна група, в складі якої спеціалісти Ізраїлю та України. Але найскладніша і найвідповідальніша частина обов’язків — на плечах місцевих фахівців, очільників обласних служб, депутатів. Стан справ детально обговорили на нараді під час робочої поїздки до Умані голови облдержадміністрації Сергія Тулуба.
Детальніше...

Малі річки — велика енергія

01.02.2012 | Наташа Ефективно використовувати альтернативні джерела енергії — таке сьогодні стоїть завдання. І Черкащина, яка входить у трійку лідерів в Україні за розвитком малої енергетики, діє саме в такому  напрямку.
Детальніше...

У зелене диво черкаських лісів вкладено велику працю

01.02.2012 | Наташа За підсумками Національного бізнес-рейтингу, який щороку проводиться на основі офіційних даних державних органів статистики України, ДП “Черкаське лісове господарство” визнано  “Лідером галузі-2011”.
Детальніше...

Підприємці бояться штрафів і перевірок

27.01.2012 | Наташа В останній день прийому заяв підприємців на перехід до спрощеної системи оподаткування  зустрілися податківці та представники малого й середнього бізнесу Черкащини. Вони вже вкотре намагалися домовитися про співпрацю й наполегливо шукали «точки дотику». Втім, остаточне слово в діалозі «бізнес-влада» залишається за урядом.
Детальніше...

Стрічка новин