Місто забирає землю у недбайливих орендарів

Друк e-mail

Середа, 31 серпня 2011, 08:54

Черкаська мерія повернула у власність міста понад 95 тисяч квадратних метрів берегової смуги. Це вдалося зробити лише після тривалої судової тяганини, розірвавши договори оренди з трьома приватними підприємствами, які постійно порушували умови угод.

 

За словами директора департаменту архітектури, будівництва та землеустрою міськвиконкому Марини Геращенко, цьогоріч міська рада припинила дію договорів оренди з ТОВ “Славія” (земельна ділянка площею 3232 квадратних метри у районі рибінспекції), ПП “Міськбуд-Плюс” (земельна ділянка площею 32 тисячі квадратів у районі продовження вулиці Підгірної), ПП “Універсал-агросервіс” (земельна ділянка площею 60 тисяч квадратів по вулиці Гагаріна між “Долиною троянд” та стадіоном “Динамо”).


Як стверджує пані Марина, на сьогодні в прибережній захисній смузі Дніпра на території міста налічується 93 землекористувачі. Понад 70 відсотків із них утримують землю належним чином. Інші орендарі допускають порушення чинного законодавства, зокрема ведуть будівництво не маючи дозвільних документів. Зараз ці факти вивчає інспекція державного архітектурно-будівельного контролю, яка в судовому порядку вимагатиме від недобросовісних підприємців знесення самочинного будівництва.

Вадим НІКІТІН

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Черкаси

Стрічка новин