“Робінзон” не здається

Друк e-mail

Середа, 31 серпня 2011, 08:54

Боротьба екологічної інспекції та мерії із кафе-баром “Робінзон” триває. Розважальний заклад знову працює, хоча ще в липні половина його будівель була знесена комунальними службами, очолюваними представниками міської влади й екологами. Останні вважають, що незаконній забудові прибережної смуги Дніпра потрібно покласти край.

 

Однак власниця “Робінзона” Надія Головня не побоялася продовжити судову тяганину й таки виграла справу у Вищому господарському суді. Відтепер в уцілілі хатки ресторану знову навідуються клієнти. Пані Надія переконана, що виконавчій службі, а заодно й екологічній інспекції, доведеться відповідати за скоєні протиправні дії. Адже їй довелося знести багато бесідок, тротуарів і клумб.


Проте начальник державної екологічної інспекції в Черкаській області Микола Клименко дотримується своєї точки зору — “Робінзон” не має права працювати. Його власниця виграла лише судову справу про заборону знесення будівель, але ресторан “не отримав права працювати, адже дозволів на право торгівлі немає”.


На думку пана Клименка, останню крапку в цій справі поставить Верховний суд України.

Вадим НІКІТІН

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Черкаси

Стрічка новин