Дороги в Черкасах почнуть ремонтувати з 20 вересня

Друк e-mail

Середа, 31 серпня 2011, 08:52

Уже зовсім недовго залишилось чекати черкаським автомобілістам на ремонт автодоріг в обласному центрі. Як запевняє мер Черкас Сергій Одарич, ще трохи, і цей світлий момент настане. А необхідні на це гроші міська влада  здобула за допомогою реалізації муніципальних облігацій.

 

— 25 серпня на біржі з’явились муніципальні облігації, і в той же день всі вони, на загальну суму 60 мільйонів гривень, були викуплені, — похвалився журналістам мер.

Хто покупець облігацій, і головне, чому він так беззастережно повірив у надійність оборудки із придбанням черкаських муніципальних облігацій, залишається загадкою.

Зате Сергій Одарич точно описав схему використання коштів, здобутих від продажу облігацій: їх спрямують одразу на виконання двох програм. Перша — капітальний ремонт вулиць із облаштуванням верхнього захисного шару за спеціальною технологією. Друга — роботи з розширення двох вулиць — Одеської і Козацької із облаштуванням зливової каналізації. Що ж стосується проведення необхідних тендерних процедур, то їх, за словами Сергія Одарича, вже завершено. Не сьогодні-завтра інформацію про це  оприлюднить “Вісник державних закупівель”, після чого міська влада, відповідно до вимог чинного законодавства, муситиме упродовж трьох тижнів витримати тайм-аут (цей термін дається на можливі оскарження результатів тендера). Тож відповідні роботи мерія почне у 20-х числах вересня.

Цьогоріч переможцем тендера на проведення асфальтно-ремонтних робіт став Черкаський асфальтобетонний завод. Щоправда, без залучення субпідрядників не обійдеться, бо у ході ремонту транспортних артерій обласного центру доведеться реалізовувати такі види й обсяги робіт, які сам завод виконати не може.

Також Сергій Одарич розповів, що недавно асфальтобетонний завод закупив обладнання, аналогів якого немає в Україні. Модернізацію підприємства планують завершити також у другій половині вересня. А ще мер запевняє, що гроші використані немарно. Позаяк асфальтобетонний завод вироблятиме такі суміші і в таких об’ємах, що “вулицю Котовського можна буде покрити за півтори доби”. За словами Одарича, завод перебуває у спільній власності міської громади та приватних інвесторів за схемою 50 на 50. Однак, хто з інвесторів і на яку суму  розкошелився, вклавши кошти у грандіозну модернізацію, мер не уточнив.

Те, що старт ремонтно-дорожньої кампанії може співпасти із початком сезону дощів, мера, схоже бентежить мало. Більше того, він пообіцяв не кидати гроші на вітер, кладучи асфальт у дощ. Також Сергій Одарич зазначив, що у цьому році мерія планує освоїти 40 із 60-ти мільйонів гривень.

Графік проведення робіт та регулювання руху автотранспорту мають підготувати до кінця тижня. Орієнтовно ремонтні роботи розпочнуть із вул. Одеської, а потім перейдуть до вул.Котовського, Хрещатик, Смілянської, Ільїна, Благовісної, Енгельса тощо.

 

Володимир ЛИМАРЕНКО

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Черкаси

Стрічка новин