Визначено найкращу медсестру Черкащини

Друк e-mail

Середа, 31 серпня 2011, 08:45

На Черкащині завершився конкурс на звання найкращої медичної сестри. Шестеро переможниць районних змагань із Канева, Жашкова, Золотоноші та Черкас продемонстрували не лише професійні, а й неабиякі творчі вміння, чим і зачарували авторитетне журі. Врешті-решт, зваживши всі “за” і “проти”, судді віддали лаври першості Олені Загребельній — медичній сестрі відділення анестезіології та інтенсивної терапії Черкаської обласної лікарні.

 

Чарівні жінки в білих халатах тримали зал у напрузі. Вони розпочали конкурс зі своєї презентації, творчо представляли себе й професію. Потім здали справжній екзамен і виконали практичні завдання, готуючи кабінет до прийому пацієнтів. А наприкінці конкурсу учасниці змагань показали домашні творчі проекти під назвою “Профілактика у медицині”.


Медсестри і співали, і танцювали, і підготували маленькі вистави. Був навіть ляльковий театр. Олена Загребельна підкорила журі цікавою і надзвичайно емоційною сценкою прийому різних болячок у лікаря.


Учасниці конкурсу отримали грамоти й грошові премії. А пані Олена — ще й путівку до міста Рівне на Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, що відбудеться у вересні.

Анатолій СМІЛЯНСЬКИЙ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин