Вирвали нічию на чужому полі

Друк e-mail

Середа, 31 серпня 2011, 08:40

Боротьбою за кожен клаптик футбольного поля ознаменувалася гра ФК “Славутич” із командою “УкрАгроКом” із Головківки, що на Кіровоградщині. Минулої суботи черкащани звели напружений поєдинок до бойової нічиєї 1:1.

Господарі поля відразу кинулися в атаку. Проте наші футболісти відповіли потужними контратаками, й на 18-ій хвилині Михайло Сергійчук вдало скористався передачею Дениса Атаманюка, відкривши рахунок на користь “Славутича”. Наприкінці першого тайму Михайло міг двічі вразити ворота суперників, але голкіпер головківців встиг відбити м’яч.

Та, попри активність черкащан, удача відвернулася від них за хвилину до перерви — господарі реалізували незрозуміло за що призначений у ворота “Славутича” пенальті, а крім того, арбітр видалив із поля Тимофія Листопада.

Однак наша команда не зламалася. Хлопці протягом другого тайму нав’язували суперникам свою гру й завершили матч справді бойовою нічиєю.