Бізнес-інкубатор для “маленьких” підприємців

Друк e-mail

П'ятниця, 29 липня 2011, 08:36

Малий бізнес Черкащини кількома масштабними акціями протесту в захист своїх прав заслужив повагу влади. І вона простягнула підприємцям руку дружби, запропонувавши підтримку й співпрацю. Відтепер проблеми малого бізнесу допомагатимуть вирішувати не лише громадські організації, а й фахівці облдерж­адміністрації. Це визначено меморандумом, який цієї п’ятниці підписали заступник голови ОДА Євген Влізло та керівники багатьох організацій підприємців і роботодавців та профспілок.

 

 

Поставивши свої підписи під цим документом, учасники зустрічі створили інформаційну платформу “Черкаський бізнес-інкубатор”. Вони вирішили об’єднати зусилля “для створення інформаційного ресурсу, що планується розмістити на сайті облдержадміністрації”, як йдеться в меморандумі. Цей ресурс надаватиме підприємцям інформаційні, освітні та консультаційні послуги “шляхом залучення всіх зацікавлених сторін (бізнесу, науки, органів влади, громадських організацій)”. Координатором  проекту є головне управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин облдержадміністрації.


Голова міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки “Солідарність” Ольга Ракова визнала, що місцевим підприємцям дуже не вистачає допомоги влади.


— Особливо із введенням нового податкового кодексу підприємці просто розгубилися, і практично, крім громадських організацій, їм ніхто не допомагає.


З нею погоджується і голова Черкаського регіонального відділення Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Світлана Калюх.


— Що таке бізнес-інкубатор? Це те місце, куди підприємець може прийти з будь-якою своєю проблемою. Чи написати скаргу або заяву, чи отримати юридичну консультацію. Тому бізнес-інкубатор їм потрібний, щоб згуртуватися й ефективно працювати. 


— Діяльність бізнес-інкубатора буде направлена на підвищення конкурентноспроможності підприємств і компаній, запровадження інноваційних моделей малого та середнього бізнесу, створення підприємцями нових економічно доцільних робочих місць, стимулювання підприємницької ініціативи та залучення інвестицій, — пояснює Євген Влізло.

Анатолій СМІЛЯНСЬКИЙ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин