Де спека, там вода, де вода, там… біда?

Друк e-mail

П'ятниця, 29 липня 2011, 08:32

Замість рятувальних станцій на берегах водойм виростають генделики з найпоширенішим продуктом — пивом. Орендарі численних ставків заклопотані переважно рентабельністю водойм, і ніхто не зобов’язує їх забезпечити усім необхідним місця відпочинку громадян. Про це йшла мова на розширеному засіданні регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Рябцева. У  розмові взяли участь представники МНС в області, керівники ряду обласних управлінь, перші заступники голів райдерж­адміністрацій.


У Черкасах рятувальна служба існує і ефективно працює. Заступник міського голови Олексій Леонов навів промовисті дані: за останніх чотири роки врятовано на Дніпрі майже 70 громадян різного віку.


Вода не прощає безтурботності. Навіть якщо мова йде про банальну глибоку калюжу, в ній можна втопитися, як це сталося із жителем одного з районів, який косив сіно і спіткнувся об пеньок, мить — і людина вже захлинулася водою. Інший наш земляк, очевидно, перегрівшись на сонці, зайшов буквально по коліна в річку — перепаду температур для 75-літнього чоловіка було досить, аби стався інфаркт.

Влас.інформ.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин