Область до зими не готова

Друк e-mail

П'ятниця, 29 липня 2011, 08:27

Хоч підготовка до опалювального сезону на Черкащині триває вже п’ять місяців, однак за ті два, що залишились, без “наганяю” не справитись.

 

Як повідомив у ході обласної селекторної наради, що відбулась цієї середи,  перший заступник голови облдерж­адміністрації Сергій Рябцев, на сьогодні стан підготовки підприємств краю до опалювального сезону мав би становити 65 відсотків. Однак, за оперативними даними, об’єкти теплопостачання  готові лише на 40 відсотків, водопровідно-каналізаційного господарства — на 64, житлового фонду — на 59, а об’єкти благоустрою — на 53 відсотки. І це при тому, що до початку опалювального сезону залишилось близько двох місяців.


Серед регіонів, де стан справ найгірший, Сергій Рябцев назвав Звенигородський район, міста Ватутіне, Золотоноша, Сміла, Канів, Корсунь-Шевченківський, Черкаси. В обласному центрі, до прикладу, теплопостачальні підприємства цьогоріч зовсім не проводили заміни старих труб теплопроводів на попередньо ізольовані.


— З метою забезпечення своєчасного виконання доручення обласної державної адміністрації керівникам міст обласного значення та районних центрів дано доручення взяти під особистий контроль забезпечення проведення ремонтних та підготовчих робіт на об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери і забезпечити відповідне фінансування з місцевих бюджетів на вказані цілі, — наголосив Сергій Рябцев.

Олександр ГОНЧАРЕНКО

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин