Електрик, як мінер, помилився лише раз

Друк e-mail

П'ятниця, 29 липня 2011, 08:21

Олексій Безпалько із Чорнобаю кілька років підряд у складі спортсменів-фіналістів брав участь  у козацьких забавах  на святі  Богатирської сили  на призи Івана Піддубного в Красенівці і займав призові місця. Мріяв бути спортсменом-професіоналом.

 

Хоч після закінчення школи навчався в черкаському профтехучилищі, де здобув професію електрика й  працював електриком спершу на “Чорнобайптиці”, потім у комунгоспі в Чорнобаївському районному будинку культури. Заочно закінчив цього літа факультет фізичного виховання в Переяслав-Хмельницькому університеті. Там під час навчання  в університеті познайомився  зі студенткою із Житомирщини, вже навіть їздив  до неї в гості, маючи намір створити сім’ю.  Було йому  26 років, тільки сповнилося 17 липня, як через два дні після сталося нещастя.  Поїхав на село до діда в Богодухівку допомогти по господарству. На пасіці збирали мед. Звільняли рамки під новий взяток — при цьому  підключається  низькочастотний струм, а хлопець переплутав проводки і підключив високочастотний. Його смертельно вразило електричним струмом.


  — Про Олексія Безпалька язик не повертається говорити в минулому часі, — розповідає директор районного будинку культури Микола Бережний. — Не пив, не курив, надзвичайно трудолюбивий. Разом із завгоспом збирали старі гітари, ремонтували. Олексій чудово грав на гітарі. А ще  позносили в підвал тренажери й там обладнали спортивну кімнату, де охоче займалася молодь. Молодий, а вже стільки добрих справ встиг зробити.

Валентина ГАВРИШКЕВИЧ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин