“Павлики Морозови” не перешкодять владі будувати нову Черкащину — переконаний Сергій Тулуб

Друк e-mail

Четвер, 30 червня 2011, 08:17

Шоста сесія обласної ради, яка відбулася цієї п’ятниці, запам’яталася депутатам і запрошеним “ідеологічним” протистоянням представників влади й опозиції. І ті, і ті неодноразово згадали своїх виборців і відповідальність перед обласною громадою. А спалах емоцій викликав звіт голови облдержадміністрації Сергія Тулуба про виконання програми економічного та соціального розвитку Черкащини.

 

Звіт ще не прозвучав, як слово взяв депутат від ВО “Батьківщина” Юрій Громовський. Він піддав нищівній критиці все зроблене владою за рік.

— Сьогодні Черкащина перебуває у вкрай важкому економічному становищі, а населення — на межі соціального вибуху. Податковий кодекс підкосив малий і середній бізнес, пенсійна реформа загрожує людям голодною старістю, завищені комунальні тарифи поставили більшість черкащан на межу виживання. Зростають ціни на продукти й послуги… Об’єднана опозиція вважає, керівництво області не досягло жодних успіхів. 

На противагу колезі виступила депутат від Партії регіонів Софія Гнідая.

— Нехай комусь не подобається оновлений музей у Каневі. Комусь не до душі відкриття обласної дитячої лікарні чи річкового порту в Адамівці. Можна нічого не робити, а лише огульно критикувати чи лаяти владу. Це ж легше, ніж робити конкретні справи. Що б не говорили опозиціонери, робота є. Область живе й розвивається. Так, проблеми є. Але, пробачте, ви зараз звинувачуєте владу, а самі що зробили за п’ять років керування Черкащиною? Ми прийшли в край, майже зруйнований попередньою владою. І Сергій Борисович працює до півночі, й не сидить у кабінеті, а йде до людей, на місцях вирішує питання. 

Вислухавши обидві оцінки своєї діяльності на посту керівника області, Сергій Тулуб вийшов на трибуну й прозвітував про результати роботи облдержадміністрації за період з квітня минулого й по травень цього року. 

— Цей звіт є одночасно звітом усіх керівників облдержадміністрації та райдержадміністрацій перед черкаською громадою. Це наша спільна робота. Від попередників ми одержали  у спадок багато проблем, причому хронічних. Тому з перших днів нашими пріоритетними завданнями стали, по-перше, поновлення довіри до влади й стабілізація суспільно-політичної та економічної ситуації в регіоні. А по-друге, розробка комплексних проектів економічного розвитку області. По-третє, ми впровадили ефективні механізми реагування на буденні проблеми черкащан, і, по-четверте, посилення соціального захисту малозахищених верств населення. 

За словами очільника Черкащини, влада енергійно шукала й випробовувала на практиці нову модель управління регіональним розвитком в умовах ринкової економіки. Звісно, рік роботи видався непростим, але напруженим і продуктивним. І депутати обласної ради активно допомагали облдержадміністрації вирішувати проблеми черкащан.

— А представнику тих сил, які за п’ять років перебування при владі навіть будки для собаки не побудували, скажу — розікрали, розвалили все. І довели черкащан до злиднів. І я хочу сказати, що це все ображені христопродавці, “Павлики Морозови”, які не можуть заспокоїтися. Або робити, або не робити, а так, аби тільки повітря ганяти, то знайдіть інших, — поставив крапку в дискусії Сергій Тулуб.

Вадим НІКІТІН 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Головні новини

Стрічка новин