Новий бізнес: ферми продають по цеглині

Друк e-mail

П'ятниця, 27 травня 2011, 08:43

У селі  Шостаковому  Катеринопільського  району  розібрали на будматеріали  молочнотоварну ферму. Цеглу, шифер продають. На місці, де проводиться розпродаж, розписано  ціни. Час від часу сюди під’їжджають вантажівки по товар. У  місцевих  газетах  на Тальнівщині  можна  побачити  оголошення  про набір  бригад  для  розбирання  тваринницьких ферм.

 

Було шість  чи сім корівників, — розповідає  голова села  Микола Піщаний. — Продали, бо  люди захотіли грошей за майнові паї. Купив  ферму  бізнесмен з Ватутіного. Виплатив  50 відсотків вартості паїв. Хто проробив  30-40 років у колгоспі, одержав 5-6  тисяч гривень. А молоді – то так по тисячі. Але люди   раді, бо  розтягнули б — то й того б не було. Разом з корівниками закупили  й  силосну споруду, разом  із силосом. Продали й силос.  

Катеринопільчанка  Галина розповідає, що за ферми взялися, бо  хіба  який фермер хоче  тепер  худобу  вигодовувати? А от розборка  порожнього житла, приміщень стала вигідним бізнесом. Її син працював  раніше  у селах на розборці порожніх цегляних хат. Там матеріал за якістю кращий, ніж нинішній. 

Директор  ФГ «Агро-Вікторія-Катеринопіль» Олександр Коваленко  купив  у Шостаковому  кілька тисяч  цегли з колишньої ферми по 650 гривень  за тисячу  штук. Цим надав спонсорську допомогу  місцевій  парафії. Цегла  з  корівників  піде на  будівництво  в  Шостаковому    сільської церкви.  

ЛАРИСА  КОЖУШКО

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - село

Стрічка новин