ЧЕРКАСЬКІ ХАКЕРИ АТАКУВАЛИ БАНК і викрали понад 7 мільйонів гривень

Друк e-mail

Четвер, 28 квітня 2011, 12:02

Групу хакерів-шахраїв, які обібрали одну із фірм, вкравши понад 7 мільйонів гривень, викрили працівники Черкаського УБОЗу.

У жовтні минулого року одне  із ТОВ уклало договір із комерційним банком про надання розрахункових послуг у системі “Клієнт-банк”. Відповідно до умов угоди банк відкрив поточний рахунок підприємству. А наприкінці березня цього року хакери, вивідавши паролі доступу до системи “Клієнт-банк”, несподівано атакували рахунок ТОВ.

За допомогою комп’ютерної техніки вони незаконно заволоділи  коштами товариства і перевели на рахунок власної фірми 3,5 мільйона гривень. Через кілька годин повторили атаку і в такий спосіб перевели собі ще понад чотири мільйони гривень.

І хоч правоохоронцям вдалося швидко “вирахувати” та затримати шахраїв, останні встигли перевести у готівку та привласнити понад три мільйони гривень. Решта грошей “зависла” на вже арештованих рахунках шахрайської фірми.

Як повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України, щодо шахраїв прокуратура Черкас порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.190 Кримінального кодексу України. Хакерам загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.

Володимир ЛИМАРЕНКО

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин