СЕРГІЙ ТУЛУБ ПЕРЕВІРИВ,ЯК ЛИСЯНЩИНА РЕАЛІЗУЄ ПОТЕНЦІАЛ

Друк e-mail

П'ятниця, 18 лютого 2011, 10:33

Цієї середи голова облдержадміністрації Сергій Тулуб побував у Лисянському районі. Нещодавно він представляв тут нового керівника району. Поставив перед ним ряд завдань і їхнє виконання тримає на контролі. Сергій Тулуб вважає, що район має високий потенціал, але ще повинен його розкрити.

Він відвідав центральну районну лікарню й безпосередньо на місці ознайомився з умовами лікування хворих і технічним оснащенням закладу. Також керівникові області сподобалася нещодавно відкрита палата для ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Медики та пацієнти охоче спілкувалися з Сергієм Тулубом, зокрема, обговорили найголовніші проблеми лікарні. Крім того, людей цікавило, яким шляхом піде реформування галузі охорони здоров’я й чи не підвищаться ціни на ліки. Йшлося і про роботу соціальних аптек в районі.

Після цього Сергій Тулуб завітав на ПАТ ”Дашуківські бентоніти”, де містяться найбільші в Україні поклади бентонітових глин. Підприємство експортує свою продукцію в Білорусію, Польщу, Молдову, Росію та інші країни і є чи не найбільшим наповнювачем районного бюджету. Того ж дня голова ОДА провів виїзне засідання колегії облдержадміністрації.

Анатолій КОТОВ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин