ЖИТТЯ СІМДЕСЯТЬОМ ЧЕРКАЩАНАМ ВРЯТУВАЛИ ТОРІК ЕМЕНЕСНИКИ

Друк e-mail

Середа, 09 лютого 2011, 10:32

Підсумки роботи системи цивільного захисту населення в області за минулий рік підбивали вчора на нараді в облдерж-адміністрації. Крім того, обговорювали питання пожежної й техногенної безпеки в регіоні.

 

 

За словами начальника управління МНС України в Черкаській області, генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя, торік рятувальники ліквідували 2513 надзвичайних подій (до речі, значна кількість припадає на пожежі та дорожньо-транспортні пригоди), врятували життя сімдесятьом черкащанам і зберегли матеріальних цінностей на суму майже 18 мільйонів гривень. А ще працівникам обласного управління МНС довелося долати чотири надзвичайні ситуації: три техногенного та одну природного характеру. На жаль, внаслідок цих подій загинуло чотири особи й п’ятеро постраждали.

Як прозвучало в доповіді керівника управління, торік рятувальні служби виїжджали на 1444 пожежі. Однак, незважаючи на всі зусилля вогнеборців, вогняна стихія забрала життя ста черкащан. Вдалося ж врятувати 34 особи і 522 будівлі.

— Найбільшим нашим досягненням є те, що значно зменшилася кількість загиблих людей у надзвичайних ситуаціях, а по-страждалих стало вдвічі менше. Радує відсутність серйозних травм у моїх підлеглих, а це свідчить про високу професійну майстерність рятувальників, — констатував Віктор Гвоздь.

Високо оцінили діяльність рятувальників Черкащини й перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Рябцев та заступник Міністра надзвичайних ситуацій Віталій Бут, які взяли участь у нараді.

Анатолій КОТОВ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин