Сергій Тулуб: «Завищувати планку — це мій принцип!»

Друк e-mail

Середа, 30 травня 2012, 09:56

За підсумками першого кварталу, Черкащина займає дев’яте місце в загальнодержавному рейтингу показників соціально-економічного розвитку. Про це позавчора повідомив голова облдержадміністрації Сергій Тулуб на черговій зустрічі з журналістами.

В цілому перший квартал область завершила з дещо нижчими показниками, ніж ми планували. Хоча серед інших регіонів ми посідаємо достатньо високе місце. Чесно кажучи, ми завищили нашу планку. Знаєте, як то кажуть: бери вершину — отримаєш половину. Це мій принцип — ставити високу мету! — наголосив губернатор.
За його словами, Черкащина лідирує за рівнем економічного розвитку. Та й інші здобутки радують, хоча зупинятися на досягнутому влада не збирається.
Так, за цей період обсяги реалізованої продукції перевищили 7,5 мільярда гривень, що на 20 відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року. Зросло й виробництво молока — приріст склав 7,1 відсотка. До зведеного бюджету області зібрано понад півтора мільярда гривень, що на 36 відсотків більше, ніж за аналогічний період торік.
Протягом січня-березня до місцевих бюджетів області надійшло 83 мільйони гривень плати за землю, а це на 41 відсоток більше, ніж за І квартал 2011 року. Позитивна динаміка спостерігається й у галузі житлового будівництва — на 60 відсотків зросли обсяги збудованого житла.
Поступово зростають і доходи населення. Зокрема, середньомісячна заробітна плата підвищилася майже на 20 відсотків і наразі становить 2293 гривні. Як відзначив очільник Черкащини, промисловість спрацювала на рівні відповідного періоду 2011 року. Але в березні порівняно з попереднім місяцем обсяги виробництва продукції зросли на 13,5 відсотка. А в квітні — ще більше. А тому фахівці прогнозують, що область матиме непогані результати за підсумками півріччя.
— Можливо, хтось скаже, що це лише цифри. Але за ними конкретні справи влади й вирішені проблеми багатьох черкащан. Є рух уперед і бажання працювати на благо людей. А це найголовніше! — зазначив Сергій Тулуб.

Анатолій СМІЛЯНСЬКИЙ 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Економіка

Стрічка новин