Валерій Черняк став співголовою Громадської ради

Друк e-mail

Середа, 30 травня 2012, 09:52

Питання забезпечення прав людини в області розглядали 23 травня на засіданні Громадської ради при Управлінні МВС України в Черкаській області. У засіданні взяли участь голова обласної ради Валерій Черняк та начальник УМВС України в Черкаській області Валерій Дерновий.

Загалом до складу новоствореної ради, що є консультативно-дорадчим органом, увійшло 16 осіб. Під час засідання було обрано голову Громадської ради — очільника обласного об'єднання роботодавців України Бориса Райкова, та співголову, яким став голова обласної ради Валерій Черняк.
Відзначаючи високу довіру, виявлену йому, Борис Райков висловив сподівання, що діяльність Громадської ради здійснюватиметься на засадах ефективної взаємодії з правоохоронними органами.
Надії на прозору та виважену роботу дорадчого органу покладає і Валерій Черняк. Він, зокрема, відзначив, що Громадська рада має працювати в інтересах людей і для людей, а також запропонував проводити зустрічі системно та змістовно, періодично заслуховуючи актуальні питання, звітні матеріали тощо. Громадська рада має на меті забезпечувати участь громадськості в здійсненні контролю за дотриманням законності, створення умов для демократизації та прозорості в діяльності підрозділів внутрішніх справ, попередження і недопущення порушень конституційних прав і свобод громадян. Рішення Громадської ради носять рекомендаційний характер.
З-поміж основних функцій Громадської ради: розгляд заяв фізичних та юридичних осіб щодо порушень прав та свобод людини органами внутрішніх справ; інформування заявника про його права та можливості правового захисту, сприяння йому в доступі до цієї інформації; направлення заяв від імені заявника до компетентних органів для вирішення питання по суті; проведення громадських розслідувань щодо порушень прав людини працівниками органів внутрішніх справ за умов дотримання принципу невтручання в оперативно-службову діяльність тощо.
Відносно регламенту роботи громадської ради, то її скликання здійснюватиметься один раз на квартал.
За матеріалами
 прес-служби обласної ради

 

 

Коментарі  

 
0 #1 profile 02.11.2018 12:29
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин