У «Златодарі» виявили великі фінансові порушення

Друк e-mail

Середа, 30 травня 2012, 09:26

Порушень на 1 мільйон 200 тисяч гривень у роботі ДП «Златодар» днями «накопали» фахівці Держфінінспекції в Черкаській області.


Як повідомила прес-служба відомства, під час ревізії за період із 1 квітня 2010 по 29 лютого поточного року встановлено низку фінансових порушень, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на суму майже 600 тисяч гривень. Втрат на таку ж суму завдав ряд операцій, які теж провели із порушенням вимог чинного законодавства. Зокрема ревізори виявили, що підприємство недоотримало кошти через списання дебіторської заборгованості на суму 551 тисячу гривень, а роботу зі стягнення заборгованості чомусь не проводили. Також підприємство здійснило видатки на проведення представницьких заходів, яких насправді не було. У такий спосіб було витрачено ще понад 400 тисяч гривень.
Відчутних витрат підприємству завдала і його… благодійна діяльність. Упродовж ревізійного періоду ДП «Златодар», всупереч законодавству, надало юридичним та фізичним особам благодійної допомоги на суму 100 тисяч гривень. Матеріали ревізії передано до Управління СБУ в Черкаській області.

 

 

Коментарі  

 
0 #1 profile 02.11.2018 12:13
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин