Комунальники спитають, що у вас «болить»

Друк e-mail

Середа, 30 травня 2012, 08:37

Хоч зима тільки-но закінчилась, та служба утримання будинків «Митниця» вже працює з думкою про зиму наступну. Як розповідає Юрій ГОНЧАРОВ, директор КП «СУБ «Митниця», ремонтують дахи, панельні шви. Торік було полагоджено понад 8 тисяч квадратних метрів дахів і відреставровано 15 тисяч погонних метрів швів, цього року буде більше.

Роботи ці виконують за заявками окремих жильців та за результатами колективних зустрічей із мешканцями кожного будинку. На таких, уже традиційних для СУБ «Митниця», зустрічах визначають разом, яких робіт багатоповерхівка потребує насамперед. Це вносять до так званого дефектного акту по кожному будинку. А в кінці року СУБ «Митниця» прозвітує про зроблене перед жильцями, вкинувши в поштові скриньки звіт-інформацію про виконані роботи саме по їхньому будинку.
Адже гроші СУБу люди платять немалі (скажімо, з трикімнатної квартири, не рахуючи вивезення сміття, — понад 133 гривні на місяць), і хотіли б знати, за що.
— Тариф на обслуговування будинків у Черкасах підвищився рік тому, — розповідає Юрій Гончаров.  — У ньому значну частку (близько 40 відсотків) посідають витрати на поточні ремонти. По кожному будинку їх здійснюємо в ме­жах суми, яку сплачують жильці, адже і тариф, і звіт  побудинковий. 
Почали перевіряти стан будинкових комунікацій. Так, за останні два роки у 60-ох домах, що перебувають на обслуговуванні підприємства, обгорнули ізоляцією труби водо- й теплопостачання. Але ж у підвалах жителі люблять розводити котів, а вони, добираючись до тепла, деруть ізоляцію. Та й не тільки коти шкодять…
Новинка цього року — за побажаннями активних жильців і для економії електроенергії  СУБ «Митниця» почала оснащувати електроосвітлення в під’їздах датчиками, які реагують на рух. Продовжує асфальтувати двори та задовольняти численні заявки жильців на встановлення парканчиків, які дозволяють уберігати газони від автівок: у цьому році вже поставлено близько двох кілометрів парканів.
Лариса СОКОЛОВСЬКА


 

 

Коментарі  

 
0 #1 profile 01.11.2018 17:03
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - ЖКГ

Стрічка новин