«Велика гра» ТРИВАТИМЕ В ЧЕРКАСАХ ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЛІТА

Друк e-mail

П'ятниця, 25 травня 2012, 06:44

Таку назву дістав дитячий табір, який стартує 4  червня на території Дитячого парку обласного центру. Створений за підтримки Валентини Жуковської, голови Наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду “Дитячий світ”. Він присвячений століттю організації “Пласт”, яка сьогодні в Україні переживає своє друге народження.

Діти й підлітки віком 6-17 років перебуватимуть у таборі під опікою вихователів протягом дня — з 9-ої до 18-ої години. Цей час буде по вінця заповнений цікавими заняттями, розвагами, спортивними вправами й змаганнями, виїздами на природу. Однією з надзвичайно корисних новинок стануть уроки англійської мови (до цього підключаться волонтери з англомовних країн), що дозволить вивчати не мову часів Шекспіра, а сучасну розмовну.
Табір працюватиме без вихідних, а знаходитимуться в ньому діти, за їхнім та бажанням батьків, від одного тижня до трьох місяців. Благодійний фонд забезпечить дворазове харчування дітвори в одному з відомих черкаських кафе. І все це — безплатно! Записати свого школярика до табору можна за телефоном “гарячої лінії”, яка з 18 травня почала діяти в Черкасах у рамках впровадження лінії соціальної допомоги: 59-01-40.
Створення табору не в останню чергу викликане невтішними статистичними даними: в період канікул, коли діти залишаються фактично бездоглядними, кількість правопорушень, скоєних підлітками, зростає мало не наполовину.
На запитання, чи цікаво буде в таборі особам, які у свої 16-17 років вважають себе мало не дорослими, організатори запевнили: їх не лише привчатимуть до основ самовиховання, а й активно залучатимуть до роботи з меншими дітьми, що, доведено практикою, допомагає по-справжньому дорослішати й брати на себе відповідальність.
Ганна Шквар

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Черкаси

Стрічка новин