Відкрито навігаційний сезон-2012

Друк e-mail

Середа, 23 травня 2012, 09:53

Урочисте відкриття навігації відбулося у Черкаському річковому порту. Пасажирами першого рейсу на теплоході «Резон» стали маленькі черкасці – діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей.

За словами голови обл­держадміністрації Сергія Тулуба, відкриття пасажирської навігації на Дніпрі значно підвищує туристичну привабливість регіону, а надто під час проведення «Євро-2012».
«Рік тому ми відкрили Черкаський річковий вокзал, туристичний термінал «Авто-ріка», ярмаркову площу «Канівська торговиця», приплав «Тарасова гора» в Каневі. Відкриття навігації в обласному центрі — це теж початок системної роботи. Тепер жителі області зможуть більше милуватися красою Черкащини, мандруючи з Канева до Черкас. Крім того, зараз ми працюємо з Міністерством інфраструктури над об’єднанням маршруту, а це дозволить запустити пароплав, який возитиме туристів із Києва до Канева і до Черкас», — зазначив Сергій Борисович.

 


Теплохід для туристів «Резон» відтепер здійснюватиме рейси тричі на день та може одночасно прийняти на свій борт до 100 пасажирів. Ціна квитка для дорослої людини становитиме 20 грн., для дитини — 10 грн. Однак, за словами очільника області, діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей, у рамках реалізації програми Президента України «Соціальні ініціативи» зможуть безкоштовно покататися на пароплаві. «Для цього кожен район і місто самостійно визначатиме кількість дітей, а шляхи відшкодування коштів туроператорам ми знайшли», — запевнив голова ОДА.

Наш кор. 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Наголос

Стрічка новин