«Черкаси» пішли з молотка

Друк e-mail

Середа, 23 травня 2012, 09:40

Днями з аукціону за 14 мільйонів 149 тисяч 80 гривень було продано готель «Черкаси», який знаходиться на Соборній площі, центральному майдані обласного центру. Як запевнили у Черкаському міськвиконкомі, стартову ціну майнового комплексу готель «Черкаси» в сумі 12 мільйонів 862 тисячі 800 гривень визначили незалежні фахівці, запрошені мерією.


Тим часом із мерії повідомили, що в аукціоні, в якому планувалось змагання п’яти учасників, насправді взяли участь лише дві фірми: – львівська й київська. Такий демарш з боку бажаючих  поборотися за вельми ласий шматок, на думку фахівців мерії Черкас, спричинила вимога про обов’язковий завдаток, який становив 1 мільйон 200 тисяч гривень.
Переможцем аукціону, а відтак і новим власником «Черкас», стала столична бізнес-структура — ТОВ «Рейкартз і Партнери. Україна». Це відома в країні мережа готелів і оператор туристичного бізнесу.
Гендиректор ТОВ «Рейкартз і Партнери. Україна» Юрій Васін уже поділився найближчими планами щодо щойно придбаної нерухомості. За його словами, упродовж 2012 та частини 2013 років буде розроблено новий проект готелю, який реалізують упродовж найближчих півтора-два роки. Також Юрій Васін запевнив, що нікого з тих, хто орендує площі в готелі, не будуть примусово виселяти. Вони користуватимуться орендованою площею, доки не завершиться термін договору про оренду.
Олександр ГОНЧАРЕНКО

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Черкаси

Стрічка новин