Президент формує «Нову еліту нації»

Друк e-mail

П'ятниця, 18 травня 2012, 07:11

В Україні триває адміністративна реформа, розпочата Президентом Віктором Януковичем ще в 2010 році. Сьогодні першочергову увагу глава держави приділяє модернізації державної служби та підбору кадрів для роботи в органах державної влади. Зокрема, вже формується дієвий кадровий резерв, у тому числі й на вищі державні посади.

 

 

Як нам повідомили в головному управлінні державної служби України в Черкаській області, Президент Віктор Янукович 5 квітня підписав Указ «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації». Добір кандидатів здійснює відповідна комісія на підставі рекомендацій Національного агентства України з питань державної служби.
Згідно з указом, гранична чисельність президентського кадрового резерву становить 500 осіб. Його формування проходитиме на принципах загальнодоступності, об’єктивності й прозорості поетапно протягом п’яти років — щороку зараховуватимуть до ста кандидатів. Строк їх перебування в резерві становить п’ять років.
Зарахованих до президентського кадрового резерву осіб ретельно готуватимуть для роботи в державних органах влади. Вони стажуватимуться у віт­чизняних і закордонних владних інститутах, а потім долучатимуться до масштабних соціально-економічних реформ, започаткованих Президентом України.
Вадим НІКІТІН

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Наголос

Стрічка новин