«Війна» проти будівництва кафе триває?

Друк e-mail

П'ятниця, 18 травня 2012, 06:57

Як уже писав «ЧК», мешканці двох будинків Черкас «воюють» із приватним підприємцем В’ячеславом Овчаренком, який будує двоповерхове кафе впритул до багатоповерхівок, на вулицях Леніна, 2 та Хрещатик, 263.  

Поскаржившись в усі можливі інстанції та залучивши на допомогу журналістів, люди кілька разів зустрічалися з міським головою Черкас Сергієм Одаричем. Востаннє — 10 травня, коли мер навідав­ся на будівництво.
— Ми знову висловили йому своє незадоволення будівництвом кафе. П’яні розгули нікого з нас не влаштовують. А ще поряд старовинні будівлі Палацу одружень та лялькового театру, зовнішній вигляд яких зіпсує ця «забігайлівка».
Та обурення людей мало хвилювало пана Одарича. Він запевнив, що кафе нормально впишеться в архітектурний ансамбль навколишніх будинків і нікому не заважатиме.
— Єдине, на що погодився мер, так це прибрати парковку від нашого двору, — розповідає керівник ініціативної групи жителів «бунтівних» будинків Ірина Серікова.
За її словами, найбільше постраждають мешканці другого й третього поверхів. Вікна яких майже повністю закриє стіна кафе. Проте, як стверджує пані Ірина, мер і тут розставив крапки над «і»: мовляв, якщо не подобається вид із вікна, переїжджайте в село, як це зробив я. Втім, керманич міста пообіцяв людям, що забудовник внесе певні зміни до проекту, щоб жителям попадало більше світла.
Надія зупинити будівництво кафе стала зовсім примарною після того, як люди отримали відповіді на свої колективні звернення. І міськвиконком, і обл­держадміністрація, й інспекція державного архі­тектурно-будівельного контролю, і міська прокуратура в один голос твердять, що порушень містобудівних норм немає.
Однак мешканці налаштовані рішуче, як запевняє Ірина Серікова. Люди знову скаржитимуться, вже по другому колу:
— Будемо писати далі, стукати в усі двері. З тими відписками, що ми отримали, звісно, суд ми не виграємо. Адже там написано, що все нормально й ніяких порушень немає. Хоча й непросто змагатися з «сильними світу цього», та здаватися не можна!
Анатолій КОТОВ 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Черкаси

Стрічка новин