Не тільки найкращі друзі, А Й ЗАХИСНИКИ

Друк e-mail

П'ятниця, 18 травня 2012, 06:49

Нещодавно у парку «Ювілейний» брати наші менші демонстрували вміння та навички. 250 собак різних порід боролися за «Золотий кубок Черкащини».

Найбільше учасників було з Черкас. Конкуренцію їм склали представники інших регіонів України, а також гості з Росії та Прибалтики.
— Вперше в нашому місті проходить виставка міжнародного рівня, тому змагання судили експерти навіть із Англії, — розповідає керівник Черкаського обласного клубу собаківництва «Фаворит» Тетяна Панченко.
Свої робочі якості у ринзі представляли вихованці професійної школи дресирування «К9». Собаки чітко виконували команди, працювали над затриманням «злочинців». У рамках виставки проходив чемпіонат йоркширського тер’єра та чемпіонат шпіцеподібних порід.
Протягом змагань проводили велику кількість різних конкурсів: юний хендлер (дитина й собака), конкурс малюнків «Мій найкращий друг», конкурс одягу для собак «Модний силует». А особливістю виставки став показовий виступ службових собак. Організатори вперше представили дуже рідкісну в Україні собаку-поводиря. Власниця такої собаки Наталія Вінник розповіла про свою вихованку Каську: «Вона дуже важлива для нашої сім’ї, адже з її допомогою мій син Роман, який хворий на ДЦП, може пересуватися без допомоги дорослих».
Наступного разу собаки покажуть, на що здатні, під час «Національної виставки собак усіх порід рангу САС UA», яка відбудеться 19 травня на стадіоні «Динамо» (на березі Дніпра).
Ірина Зінченко

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Спорт

Стрічка новин