Кошти на розвиток сіл дадуть аграрії-орендарі

Друк e-mail

Середа, 16 травня 2012, 09:18

Якнайшвидше укладати соціальні угоди між сільгоспвиробниками та сільськими громадами нещодавно закликав керівників районів заступник голови облдерж­адміністрації Олексій Головко. Під час селекторної наради він наголосив, що таке соціальне партнерство дозволить ефективно розвивати інфраструктуру сіл Черкащини.

Як повідомив Олексій Головко на вчорашній прес-конференції, з 1647 аграрних підприємств області уклали угоди 1030.
Найкраще спрацювали в Катеринопільському та Шполянському районах — там стовідсотково уклали договори. Добре йдуть справи в Лисянському, Драбівському й Жашківському районах.
Проте не все гаразд із сумами коштів, закладених на гектар ріллі, відзначив заступник губернатора. Якщо в Канівському, Чорнобаївському, Корсунь-Шевченківському й Тальнівському районах укладено договори на 75-110 гривень на гектар, то в Лисянському, Маньківському, Уманському та Городищенському цей показник становить всього 24-48 гривень. Безперечним аутсайдером у цьому є Чигиринський район (соціальні угоди укладені в середньому лише на 12 гривень із гектара ріллі).

 


Олексій Головко зобо­в’язав голів райдержадміністрацій завершити укладання договорів. Причому сума спрямованих сільським бюджетам коштів має бути не меншою 100 гривень із гектара орендованої землі, як це було запропоновано депутатом обласної ради Геннадієм Бобовим і підтримано головою облдержадміністрації Сергієм Тулубом.
Анатолій КОТОВ 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - село

Стрічка новин