Шполянський хліб не зник з полиць

Друк e-mail

Середа, 16 травня 2012, 08:43

Ні на день не зупинявся Шполянський хлібозавод. Хоч торік у серпні його колектив — 160 осіб — уже був попереджений про те, що за два місяці підприємство закривається. Тобто споживачі могли залишитись без шполянського хліба, смачного й «живого», що виготовляється без розпушувачів, наповнювачів і доступний за ціною. Столичному власнику було нецікаве це підприємство, придбане ним на периферії: на такій продукції не забагатієш. Питання, що нагромаджувались тут, не вирішувались і завод занепадав.

Коли власники хлібозаводу повідомили мені своє рішення згорнути виробництво, я ламав голову, хто б його міг перекупити, — розповідає Сергій СТРУК, голова Шполянської райдержадміністрації. — Доб­ре б, щоб котресь із наших сільгосппідприємств, що виробляє пшеницю: своя переробка в районі була б. Та завод, як-то кажуть, був придбаний за копійки, а продати його хотіли за гроші.
Врешті я запропонував керівнику СТОВ «Агроспілка» Ігорю Романенку: це також київський інвестор, але робить для соболівської громади не менше, ніж місцеві керівники для своїх сіл, і господарство залишилося тут збереженим у тому цілісному вигляді, в якому було ще в 2000 році. «Я подумаю», — сказав Ігор Іванович. Минув місяць, пішов другий, а він вагався: бо це великі кредити й велика відповідальність. «Ми будемо брати», — врешті зважився Ігор Романенко.
Сьогодні завод працює й випускає традиційний асортимент хліба. Його їдять на Шполянщині й по сусідніх районах, у Черкасах і в Новомиргороді на Кіровоградщині.
Тепер можна переробляти на готову продукцію своє зерно, — продовжує Сергій Струк. — У нас в районі виробляється продовольчої пшениці близько 50 тисяч тонн. А для заводу треба 4,5 тисячі тонн на рік. І виробленого тут хліба вистачить, щоб нагодувати три райони.

Лариса СОКОЛОВСЬКА

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Наголос

Стрічка новин