Кращі не лише в роботі, а й у спорті

Друк e-mail

Середа, 16 травня 2012, 08:10

Минулої п’ятниці відбулася щорічна обласна спартакіада серед працівників ВАТ «Черкасигаз». 260 працівників газових господарств області змагалися за призові місця у міні-футболі, легкій атлетиці (бігу та стрибках), настільному тенісі, шашках, гирьовому спорті та армрестлінгу. Піднесений настрій, спортивний запал, азарт та жага до перемоги панували на майданчиках.

Приклад молодим працівникам у фізичному гарті показав головний зварювальник ВАТ «Черкасигаз» Анатолій Петренко — найстарший серед учасників спартакіади, який зайняв друге місце у настільному тенісі. Микола Ткаченко, представник команди Драбівського управління експлуатації газових господарств (УЕГГ), виборов перемогу в гирьовому спорті, вижавши пудову гирю 80 разів. Знаний гуморист із Кам’янського УЕГГ Анатолій Ярема ви­явився найвправнішим у грі в шашки.
Найсильнішими арм-спортсменами стали чоловіки з Драбівського УЕГГ — В.Золочевський та М.Петриченко. Жінки ж виявили вправність у стрибках у довжину — перемогу здобули працівниці ВАТ «Черкасигаз» Анна Колісник та Вікторія Приходько.

 


Як зазначив голова правління ВАТ «Черкасигаз» Сергій Буян, на підприємстві серйозно ставляться до відродження спортивних традицій, оздоровлення та фізичної активності працівників.
— Майже в кожному районному управлінні газового господарства є футбольні команди (всього їх десять), які тренуються та беруть участь у районних змаганнях, — розповів Сергій Іванович. — У Всеукраїнському конкурсі з оздоровлення дітей «Дитинство на долонях» підприємство теж серед призерів.
— За рахунок профспілкових коштів усі команди забезпечені спортивною формою та інвентарем. Суттєво зменшилась і кількість лікарняних, — додає голова профспілки Людмила Юрченко.

 

 


За підсумковими показниками цього дня найбільше трофеїв назбирали команди головного підприємства м.Черкаси, Драбівського, Звенигородського, Кам’янського та Тальнівського УЕГГ. Переможці змагань наприкінці травня візьмуть участь у все­українській спартакіаді, яка проходитиме в Алушті.
Смачним завершенням спортивного свята став конкурс на кращого кашовара серед команд із Золотоноші, Городища та с.Мошни. Найдобрішою кашею визнали золотоніську.

Наш кор.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Спорт

Стрічка новин