СК «Будокан» виховує чемпіонів і справжніх людей

Друк e-mail

П'ятниця, 11 травня 2012, 06:43

Усі дев’ять вихованців спортивного клубу «Будокан», які взяли участь у ХІІ-му чемпіонаті України з карате-гондзю-рю, який проходив з 26 по 29 квітня в Одесі, стали переможцями й призерами цього змагання або ж увійшли до четвірки кращих. Сама ж команда виборола друге місце.

Тільки чотири роки тренує юних каратистів неодноразовий чемпіон Європи й світу Андрій Мельник, а результати, як бачите,  вражаючі. Тим більше, що участь у цьому чемпіонаті взяли понад тисячу спортсменів віком від 6 до 12 років із усіх областей України, які представляли різні клуби. Серед них було й 47 каратистів із нашої області.
Організовувала ж змагання за сприяння державної служби молоді та спорту України Федерація джундокан України.
Слід сказати, що з багатьох розділів змагань юні каратисти з черкаського «Будокану» взагалі не поступилися нікому зі своїх ровесників. Так, в індивідуальному заліку «ката» І-ше, ІІ-ге і ІІІ-тє  місця відповідно посіли Влад Сірман, Ігор Здовбіцький та Олег Чухлян (вік 11-12 років). А найменші учасники команди, яким лише 7-10 років, — Назар Фомін, Сергій Бодяковський, Андрій Гусев, Данило Семененко та Матвій Ребедайло утримали за собою почесне ІV-те місце.
Кращим в індивідуальних змаганнях за розділами «ірікумі-дзю» та «ірікумі-го» став одинадцятирічний Олег Чухлян, на другому місці в «ірікумі-го» — Влад Сірман, на третьому і «ірікумі-дзю» — Денис Нерознак.
Сам тренер Андрій Мельник виборов на цих престижних змаганнях «срібло». Але головною перемогою для нього став успіх його вихованців. Особливо ж він радіє з того, як виступили його наймолодші учні, в яких ще немає досвіду боротьби. І їхнє четверте місце для нього дорожче за «золото», бо тренування та його настанови, як сенсея, дали свій результат: хлопчики виявили волю до перемоги, мужність, концентрацію уваги й впевненість у собі.
Старші члени команди вже пройшли опробовування в різних змаганнях: брали участь у Кубку світу з карате-до, чемпіонатах Європи й світу, де здобували перші й призові місця. А для наймолодших — усе вперше. Тому й особливо цінне.
Діє черкаський спортивний клуб «Будокан» при спортивно-оздоровчому комплексі «GУМ» «Дніпро-Плаза».  Адреса: м.Черкаси, вул.Героїв Сталінграда, 34. Телефон для довідок — 096-345-88-69.