Допомогти кожному ветерану

Друк e-mail

Четвер, 10 травня 2012, 07:54

На актуальні питання журналістів відповідав цього понеділка голова облдержадміністрації Сергій Тулуб. А їх цікавив соціальний захист ветеранів війни, завершення посівної кампанії, укладання соціальних угод, благоустрій міст і сіл, прозорість влади й робота зі зверненнями громадян.

Насамперед Сергій Тулуб докладно розповів про те, як обласна влада турбується про ветеранів війни — не лише напередодні Дня Перемоги, а впродовж усього року.
— Як сказав Президент України Віктор Янукович, кожен рік має бути роком ветерана. Ми часто зустрічаємося з ветеранами, щоб від них самих почути, що їх хвилює, чим вони живуть і якої допомоги потребують.
Лише цьогоріч ми вручили ветеранам 26 автомобілів. Значно збільшилися соціальні виплати ветеранам. Із початку року середній розмір пенсії ветеранів зріс на 16,5 відсотка й становить нині майже 1500 гривень. І цьогоріч, завдяки соціальним ініціативам Президента, Черкащина додатково отримає майже сто мільйонів гривень. І всі вони підуть адресно — в кожну ветеранську родину.
Починаючи з минулого року, заклади охорони здоров’я  стовідсотково забезпечують інвалідів вій­ни слуховими апаратами, очними та зубними протезами, кардіо­стимуляторами. Цьогоріч уже здійснено 33 протезування. Залишилося менше ста ветеранів, яким потрібно це зробити. Повністю забезпечимо інвалідів війни інвалідними візками, — пообіцяв Сергій Борисович.
За його словами, в магазинах області працюють 413 продовольчих відділів так званого соціального кошика, де малозабезпечені верстви населення, в тому числі й ветерани, можуть придбати продукти за зниженими цінами. Також для пільговиків відкрито 41 аптеку та 8 пунктів побутового обслуговування населення. Ветерани отримають спеціальні пластикові картки, за якими зможуть купувати ліки на 25 відсотків дешевше. А ще для ветеранів забронювали 45 путівок для відпочинку в Криму.
— Але статистика — не головне. Найголовніше, що ми цю роботу проводимо системно, не очікуючи вказівок, — наголосив губернатор.

Анатолій КОТОВ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Наголос

Стрічка новин