Губернатор обіцяє не допустити зникнення дротового радіо

Друк e-mail

Четвер, 10 травня 2012, 07:53

Скорочення кількості радіоточок, куце фінансування, допотопна техніка, незадовільна співпраця з «Укртелекомом» та майже відсутність такої із РЕМами — про все це, користуючись нагодою святкової зустрічі, повідомили голові облдержадміністрації черкаські радійники.

Працівники радіо 7 травня відзначали своє професійне свято — День радіо. Зі святом представників районних й обласних редакцій радіо привітали голова облдерж­адміністрації Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк. Окрім грамот із рук очільників області, радійники отримали годинники та квіти.
Однак бесіда особливим пафосом не відзначалась. Журналісти одразу завели розмову про наболіле. Чи не найдужче дошкуляє районним редакціям дротового радіо неспинне скорочення радіоточок. У деяких районах кількість їх вже ледь дотягує до трьох сотень. «Укртелекому», за словами радіожурналістів, економічно невигідно обслуговувати радіоточки, тож працівники цієї організації спонукають громадян писати заяви про відмову від користування «брехунцем». Відсутній діалог і з РЕМами. У віданні електриків перебувають стовпи не тільки з електричними, а й із радіодротами, при заміні старих електроопор на нові, дроти протягують лише електричні, ігноруючи радійні.
Губернатора Черкащини Сергія Тулуба неприємно вразила ситуація, що її розкрили радійники. Він запропонував негайно переглянути обласну програму розвитку дротового радіо і пообіцяв, що за три місяці будуть презентовані позитивні зміни, яких удасться досягти за спільної підтримки обласної влади та місцевого самоврядування.
Анатолій Крюков

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Наголос

Стрічка новин