Посівну мають завершити до Дня Перемоги

Друк e-mail

Четвер, 10 травня 2012, 07:51

Добрячого прочухана дістали минулого четверга деякі представники районів Черкащини під час селекторної наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Олексій Головко.

А критикувати місцевих керманичів було за що. Посівна кампанія трохи «забуксувала», й це викликало тривогу обласної влади. Тому учасники наради оперативно обговорили вкрай важливі питання — завершення посівної, стан укладання соціальних угод між сільгосппідприємствами й сільськими радами та проблему заготівлі зерна пшениці.
— Посівна вийшла на фінішну пряму. Не дивлячись на те, що ми разом із вами запевняли про належну готовність до весняно-польових робіт, ходом їх проведення, особливо темпом, ніхто не задоволений, — визнав Олексій Головко.
За його інформацією, господарства Черкащини не досіяли ранніх зернових на 20 тисячах гектарів. Крім того, темпи посіву пізніх культур теж уповільнилися. Всього станом на 3 травня посіяно ярих зернових та зернобобових на площі 319 тисяч гектарів, що становить 73 відсотки від запланованого.
Фахівці наполягають, що посівну потрібно завершити не пізніше 10 травня.
Анатолій КОТОВ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - село

Стрічка новин