Спортивні депутати змагалися в Городищі

Друк e-mail

П'ятниця, 04 травня 2012, 07:31

Депутати обласної, районних, міських, сільських та селищних рад змагалися у спортивному завзятті в Городищі 28 квітня. Народні обранці визначали найкращих у різних видах спорту: настільному тенісі, шахах, шашках, міні-футболі та волейболі. Дійство відбувалося у рамках фіналу обласної спартакіади.

Серед різних районів перше загальнокомандне місце виборола депутатська збірна Монастирища. Чемпіонами у міні-футболі стали жашківчани. Золото у волейболі «вирвав» депутатський корпус Чигирина. У шахах найкращим виявився представник Черкаського району. Що ж до шашок та тенісу, тут змагання відбувались у чоловічій та жіночій категоріях. У шашках першість серед чоловіків посів представник Корсунь-Шевченківського району, серед жінок — представниця Катеринопільщини. Що ж до настільного тенісу, переможцями стали відповідно маньківчанин та смілянка.
Почесний гість змагань — заступник голови Черкаської обласної ради Василь Касян — зазначив, що подібні змагання приваблюють насамперед своєю масовістю, тому для депутатів-спортсменів має діяти олімпійське правило: головне — не перемога, а участь.
— Мені приємно, що керівники районів власним прикладом показують, наскільки важлива роль спорту в нашому житті. І хоч спартакіада проводиться лише другий рік, проте я переконаний, що і цьогоріч Черкащина представить достойну команду на всеукраїнських змаганнях.
Те, що Черкащина минулого року не пасла задніх на всеукраїнських депутатських змаганнях, підтверджують спортивні успіхи народних обранців Городищини. Так, депутат Городищенської міської ради Борис Онопрієнко став срібним призером Всеукраїнської спартакіади з волейболу.
Ірина Коваль

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Спорт

Стрічка новин