Кефірні ріки та йогуртові береги допоможуть зберегти здоров’я

Друк e-mail

П'ятниця, 04 травня 2012, 07:07

Щодня вживати кисломолочні продукти та помірно навантажувати свій організм радять дієтологи та інструктори з фізичної культури. Проста формула — здорове харчування, фізична активність плюс відсутність шкідливих звичок, за їхніми словами, може не лише врятувати від хвороб, а й дасть змогу прожити набагато довше.
— 86 відсотків смертей у світі є наслідком неправильного способу життя, — зазначає керівник Асоціації дієтологів України Олег Швець. — Такі летальні випадки спричинені не інфекційними хворобами, а захворюваннями внутрішніх органів. Останні ж спровоковані неповноцінним харчуванням та малорухливим способом життя, що шкодить сучасній людині чи не найбільше.

Будматеріали для скелета
За словами лікаря, найвища смертність серед українців спричинена серцево-судинними недугами. У нас цей показник у 6,5 раза вищий, ніж, наприклад, у Франції, а серед країн світу Україна посідає третє місце. Проте значно дошкуляє співгромадянам і дефіцит кальцію, а ще — його незасвоюваність. Виявляється, щоб цей необхідний елемент виконував свою функцію, мало просто споживати корисні продукти — слід ще й помірно, проте постійно навантажувати свій організм. Без фізичних навантажень будівництво нових клітин, яке має тривати в організмі увесь час, просто припиняється.
— Кальцій потрібен організму постійно — починаючи з трьох років, коли кістяк дитини тільки починає формуватись, і до самої старості. Ці два періоди якраз найнебезпечніші, адже за умови нестачі кальцію в дитячому віці може розвинутися рахіт, а в літніх людей — остеопороз, — пояснює Олег Швець. — Кальцій впливає на щільність кісток, а отже — на їхнє здоров’я. Якщо цього елемента не вистачає, кістки стають крихкими і як результат — кілька сотень тисяч переломів в Україні щорічно.

 

 


Пийте діти молоко, і не тільки діти!
Те, що молоко корисне для організму, який росте — відомий факт. Проте мало хто знає про небезпеку остеопорозу і в середньому віці. Ніжні й тендітні блондинки навіть не підозрюють, що вони ще беззахисніші, ніж хочуть здаватися. Навіть просто… крихкі. Адже у блондинок остеопороз виявляють частіше, ніж у брюнеток. Причина — в генетиці, а от варіант покращення ситуації: вживання молочних продуктів. У них міститься близько 75 відсотків добової потреби в кальцію. Все інше людина отримує з продуктів рослинного походження — капусти, шпинату, ріпи, спаржі та петрушки. Проте рекордсменом за вмістом кальцію є навіть не коров’яче молоко, а кунжут та мак — вони містять цього мінералу в 10-12 разів більше.

 


 

Фізкультпривіт із минулого
Проте скільки б ви не вживали найкорисніші продукти, всі зусилля налагодити здоров’я можуть стати марними, якщо організм не отримує помірних, проте постійних навантажень. Якщо на заняття у спортзалі немає грошей чи часу, варто пригадати стару, добру, але вже років двадцять як забуту виробничу гімнастику. Чемпіон світу з пауерліфтингу Олександр Кутчер пропонує кілька простих, але досить ефективних вправ для покращення самопочуття під час насиченого трудового дня. Особливо згодиться цей комплекс офісним працівникам, які щоденно проводять вісім годин перед комп’ютером.
Нахили голови вперед та вбік (допомагає зняти шийний спазм).
Кругові повороти плечима, руки — на плечах (розвантажує спину).
Нахили корпуса вправо та вліво (розвантажує поясницю).
Ходьба на місці. Голову слід тримати прямо, можна покласти на неї книгу та уявляти себе монаршою особою, яка крокує червоною доріжкою. Сам тренер цю вправу називає «принцеса офісного королівства» (окрім допомоги занімілим ногам, вправа є ще й чудовою профілактикою гінекологічних захворювань).

Сонце… і риба?
Дістати кальцій із ,,підручних” продуктів не проблема — варто лише завітати до найближчого магазину чи ринку. Складніше із засвоєнням цього мікроелемента. Найкраще цьому процесу допоможе вітамін D. Отримати його можна двома шляхами, перший — сонячні ванни. Вітамін D виробляється в організмі під впливом сонячних променів, тож лікарі радять ціле море сонця. Якщо ж ви опинитеся біля моря справжнього — не завадить і порибалити чи хоча б закинути свою вудку в найближчий продуктовий магазин. Адже ще одним багатим джерелом вітаміну D є жирна морська риба.

До, під час та навіть замість їжі!
У рятівному комплексі молоко-сонце-риба є одна суттєва неприємність — чимало людей не можуть вживати цільне молоко. Натуральний, не пастеризований продукт «щойно з-під корови» неоднаково засвоюється, адже організм кожної людини — абсолютно індивідуальний світ. У такому випадку дієтологи радять вживати побільше кисломолочних продуктів.
— Як мінімум, три порції кисломолочних продуктів на день, — радить вживати керівник медичного напряму компанії «Данон» в Україні Ольга Кухар. — Річ у тім, що кисломолочні продукти (кефір та йогурт) містять болгарську кисломолочну паличку. Вона була винайдена та вивчена нашим знаменитим співвітчизником біологом Іллею Мєчніковим. Учений зацікавився секретом довголіття жителів Кавказу та Болгарії. Досліджуючи їхню їжу, він виявив, що раціон жителів гір відрізнявся простотою, до нього входили лише хліб, зелень та кисломолочні продукти. В останніх Мєчніков і виявив особливу бактерію, яку назвав болгарською паличкою. Його дослідження продовжив іспанець Іса­ак Карассо. У 1919 році перші йогурти вже продавалися в аптеках для людей, які страждали кишковими розладами. Того ж року Карассо заснував компанію «Данон», назвавши її на честь сина Даніеля. Відтоді кисломолочні продукти цієї компанії поширилися в усьому світі й нині доступні всім бажаючим у 140 країнах. Компанія пропонує таке різноманіття продуктів як: «Актімель», «Активія», «Растішка», «Даніссімо», «Живинка», «Веселий пастушок», «БіоБаланс», «Тема», «Простоквашино», «Галактіон», «Смішарики».
Який би продукт не вибрав споживач серед представленого асортименту, спеціалісти радять звертати увагу на кілька ключових моментів. По-перше, розвінчати для себе радянський міф: що менший термін придатності продукту, то він якісніший. Технологи стверджують, що цей міф було створено у часи, коли заводи працювали на обладнанні низької якості. Сьогодні ж виробник, який вказує невеликий термін реалізації продукції, просто не може забезпечити достатній рівень захисту її від псування. Іще одна підказка — уважно читайте написи на упаковці — у складі продукту має бути зазначено вміст болгарської палички у кількості не менше, ніж 10 у шостому степені, а також стандартні йогуртові культури. Якщо таке маркування є — ви точно тримаєте у руках якісний товар, а не підробку.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Здоров’я

Стрічка новин