А в ізоляторі не так усе й добре

Друк e-mail

П'ятниця, 04 травня 2012, 06:47

«Черкаський край» у номері за 18 квітня розповідав про те, як чекають вироку чи відбувають покарання в’язні черкаського СІЗО. А днями завершилася перевірка цього закладу прокуратурою, тож і ця структура сказала своє вагоме слово.

Нагадаємо читачам, що не так давно спостережна комісія при Черкаському міськвиконкомі перевіряла умови утримання засуджених та тих, хто перебуває під слідством, в обласному слідчому ізоляторі. Загалом, комісія позитивно оцінила намагання правоохоронців навести лад у СІЗО. Тим більше, що його начальник Роман Дяченко запевнив перевіряльників, що робиться все можливе для поліпшення умов перебування ув’язнених. Останні розповідали, що задоволені своїми камерами та харчуванням.
Однак, як грім із ясного неба, пролунав висновок прокурорської перевірки. Досвідчені фахівці перевірили «додержання вимог конституційних прав узятих під варту та засуджених у Черкаському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби в області».
Як інформує прес-служба обласної прокуратури, було виявлено «порушення матеріально-побутових умов та медико-санітарного забезпечення взятих під варту та засуджених». Відтак на адресу керівництва управління Державної пенітенціарної служби в області вже внесені акти прокурорського реагування.
І як тут не подивуватися «оперативності» начальника СІЗО. Отримавши прочухана від прокурорів, він відразу похопився — вжив «ряд  організаційно-практичних заходів щодо покращення побутових  умов камерних приміщень та приведення за санітарною нормою ліміту наповнення Черкаського СІЗО», повідомляють в обласній прокуратурі.
Анатолій КОТОВ 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Черкаси

Стрічка новин