“Черкащани пишатимуться своїм містом”

Друк e-mail

П'ятниця, 04 травня 2012, 06:31

Що так врешті буде, переконана Валентина Жуковська, почесний президент ПАТ “Азот” і голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду “Дитячий світ”. Вона презентувала проект оновленого Палацу культури «Дружба народів».

Журналістам було представлено проект реконструкції площі і оновлення Палацу культури “Дружба народів”. До 21-ої річниці Незалежності України нас зустріне не лише причепурена будівля з новим фонтаном, а й принципово сучасні підходи до того, що є комфортними умовами: крім звичних пандусів, люди з особливими потребами зможуть потрапити в глядацький зал з допомогою спеціального підйомника, для них також будуть передбачені й зручні туалетні кімнати.
Головне, підкреслила Валентина Жуковська, щоб і сам палац, який упродовж чотирьох десятиліть є центром культурно-мистецького дозвілля, і площа та сквер залишалися улюбленим місцем відпочинку черкасців. Задля цього окремо вивчалося питання збереження мозаїки на фронтоні, практично лише реставруються мармурові колони всередині будівлі і залишиться більша частина зелених насаджень, включно із райською яблунькою, що стала окрасою цього куточка міста. Збережеться й назва палацу, також зі схваленням було сприйнято нашу пропозицію встановити на фасаді меморіальну дошку з іменами митців, громадських і державних діячів, які тут перебували й виступали (згадаймо хоча б незабутнього В’ячеслава Чорновола, в 91-му кандидата в Президенти України).
Ганна Шквар

 

 

Коментарі  

 
0 #2 profile 31.10.2018 14:47
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитувати
 
 
0 #1 Лев Хмельковский 06.05.2012 20:54
особливо приємно, що в палаці будуть врешті туалети. Правда ж, Анно?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Черкаси

Стрічка новин