Мерія ігнорує чорнобильців?

Друк e-mail

П'ятниця, 27 квітня 2012, 07:21

У пух та прах розкритикував мерію Черкас начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Скляров під час зустрічі губернатора з чорнобильським активом Черкащини.


Вкотре хочу звернутися до міської влади з проханням прийняти меморандум взаємодії з чорнобильцями. Це єдине місто в області, яке сьогодні проігнорувало цю віху державної політики й не звертає уваги на лікування чорнобильців.
Однак перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко став грудьми на захист честі мундира. Посадовець намагався спростувати критику пана Склярова:
— Міський бюджет дуже обмежений. Торік ми більше двох мільйонів гривень вклали в чорнобильське відділення. Це було нелегко! Цей рік ще важчий… Я розумію, що на медикаменти в чорнобильців немає коштів. Але на міський бюджет лягло багато проблем. Це і «Фрезеніус», і афганці, і багато незахищених верств населення, і пільгові перевезення. Ми вам обіцяємо, що по першому півріччю ми переглянемо це питання. Щодо меморандуму, то вже найближчим часом ми його підпишемо.
Вислухавши обох чиновників, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб зауважив:
— Бюджетне питання для всіх складне. Але нам із вами ще багато потрібно працювати над резервами. А вони у нас є.
Анатолій КОТОВ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Черкаси

Стрічка новин