Десант «Мавп» у Золотоношу

Друк e-mail

П'ятниця, 27 квітня 2012, 06:46

Резонансною подією у Золотоноші стала зустріч у спортзалі міської середньої школи №3 учнів, педагогів, любителів спорту з двома гравцями баскетбольної команди «Черкаські Мавпи» Іваном Кольєвічем та Девідом Дейсоном.

Легіонери «Мавп» прибули на запрошення міського голови Віталія Войцехівського. Уродженець і громадянин Чорногорії, який виступав за команди Греції, Польщі, Росії й України Іван Кольєвіч, у Золотоноші вже не вперше і його сприймають за свого, він російською коментує, наскільки покращились навики у володінні м’ячем юних золотоніських спортсменів.
Після майстер-класу відбулася повноцінна гра між двома командами. В одній грали Іван Кольєвіч, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський та золотоніські баскетболісти, в другій — Девід Дейсон і перший заступник міського голови Артем Омельяненко. Гра була напруженою, корзина аж тріщала від закинутих м’ячів.
Як кажуть, перемогла дружба. Численні вболівальники отримали море захоплених вражень, школярі після гри брали автографи у гостей, фотографувалися. Ця спортивна подія послужила прекрасною агітацією за здоровий спосіб життя.

Валентина Гавришкевич


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Спорт

Стрічка новин