Черкащина — кузня чемпіонів

Друк e-mail

П'ятниця, 27 квітня 2012, 06:45

Не встигли вщухнути пристрасті навколо результатів обласної першості з морського багатоборства, як до нас у гості завітали 32 команди з 12 регіонів — на чемпіонат України, які випробували себе в плаванні, кросі та кульовій стрільбі.


Черкасці виставили на змагання потужний колектив, до складу якого ввійшли міжнародні майстри та європейські чемпіони — вихованці заслужених тренерів України, майстрів спорту Ірини Ступак, Сергія Каданцева та інших іменитих наставників.
Серед юнаків переможницею Всеукраїнських змагань стала наша команда комплексної ДЮСШ, яка залишила позаду киян і земляків із обласної збірної команди. В особистому заліку чемпіоном став черкасець Юрій Карпенко, срібним призером — його товариш по команді Матвій Трофименко.
Безкомпромісна боротьба точилася між чоловічими командами, тож особливо цінною є перемога збірної нашої області, у складі якої виступали троє міжнародних майстрів — Микола Чалов, Віталій Снєсар, Дмитро Котиков та майстри спорту Владислав Мединський і Євген Луценко. Ще одну золоту нагороду завоював Микола Чалов в особистому заліку, а Віталій Снєсар одержав «бронзу». Команда Черкас вийшла на друге місце, третіми призерами стали багатоборці Донецької області.
У травні морських багатоборців чекає повний класичний чемпіонат країни. Ймовірно, що прийматимуть його Черкаси.
Василь Страшевич

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Спорт

Стрічка новин