Олександр Коротков: «Передусім — інтереси громади»

Друк e-mail

Середа, 18 квітня 2012, 09:45

Паска по-королівськи – це коли вона спечена з тальнівського борошна. Адже нині продукція Тальнівського комбінату хлібопродуктів позначена торговою маркою
«Королівське борошно».
Тальнівське борошно славилося своєю якістю завжди. Але, як співається в тій пісні,  щоб ця слава не пропала, новій команді, яка прийшла на підприємство на чолі з Олександром Коротковим у 2005 році, довелося високо засукати рукави і добре потрудитись.
Адже комбінат був на грані вирізання обладнання.

Довідка «Чк»
Олександр Коротков
народився 8 січня 1973 року. У 1995 році закінчив Донецький комерційний інститут, у 2004 році — Харківську академію державного управління при Президентові України. Вже маючи досвід роботи на хлібоприймальних підприємствах,
ТОВ «КХП «Тальне» очолив у 2005 році. Депутат обласної ради. Обраний в одномандатному виборчому окрузі №27 від Партії регіонів. Входить до складу постійної комісії обласної ради з питань планування, бюджету і фінансів.

Тож провели великий обсяг робіт з реконструкції основного виробництва. З нуля зроблена котельня, по-сучасному відреставровані їдальня, адмінприміщення. Зараз тут працює понад 320 осіб. По Тальному це гарний показник. Зарплата за минулий рік становила в середньому  2750 гривень. Тальнівчани сьогодні — лідери в Україні з експорту борошна.
Комбінат працює — на фоні того, що цілий ряд колишніх потужних підприємств у Тальнівському районі позакривались.
Олександр Коротков своїм прикладом показує, як повинен працювати народний обранець на інтереси регіону.
Окрім того, як депутат обласної ради, Олександр Григорович бачить головним завданням реалізацію на практиці соціальних ініціатив Президента України, виконання обласної програми «Будуємо нову Черкащину», прийняття якої ініціював голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб. 
О.Г. Коротков входить до складу постійної комісії обласної ради з питань планування, бюджету і фінансів. Основ­не завдання тут, вважає — щоб кошти бюджету направлялися туди, де вони справді потрібні. Бере активну участь у роботі комісії.
— Чи зустрічаєтеся особисто з виборцями? Чи бачать свого депутата тальнівчани — адже саме вас вони обрали по мажоритарному округу?
— Прийом проводжу щовівторка з 9-ої до 12-ої години тут, на комбінаті,  крім того — в осередку Партії регіонів. Разом з розглядом особистих звернень громадян я намагаюся більше уваги звертати на реалізацію соціальних запитів громад, вирішення колективних звернень.
— Якщо можна, конкретні приклади.
— Наприклад, Заліська школа торік порушила питання водопостачання. Як результат нашої допомоги, була пробурена свердловина, підведена вода, зроблено внутрішній туалет. Було прохання від керівництва лікарні — ми обладнали палату. Люди з Легедзиного поскаржилися: немає автобусної зупинки. Тепер стоїть сучасна, під оргсклом.
Місту для  проведення новорічних свят закуплено велику синтетичну ялинку й прикраси для неї. І вже два роки ця ялинка-красуня — в центрі міських новорічних гулянь. А нещодавно внесли свій фінансовий вклад у будівництво так званого Співочого поля в Тальному. Це був закинутий майдан, тепер його обладнано для концертів, для спорту.
На прохання  отця Ярослава з села Криві Коліна для дітей, які відвідують недільну школу при  церкві, на Різдво зробили щедрі подарунки. Нехай це привертає дітей до слова Божого. А також було зроблено новорічні подарунки для ветеранів, які перебувають у стаціонарному відділенні територіального центру.
Одними з перших благодійних справ, як депутата обласної ради,  були ремонт приміщення реабілітаційного центру для дітей-інвалідів та придбання мультимедійної дошки й підручників для Тальнівської школи № 2.
А ось перед Великоднем зроблено подарунок  громаді села Кобринова Гребля —  благоустроєно кладовище.
Буває, що хоч і не мій округ, а треба допомогти. За зверненням сільського голови села Вишнопіль надали допомогу в ремонті сходів біля сільського будинку культури.
Майбутнє України залежить від того, як  ми працюємо та господарюємо, як підтримуємо реформи, започатковані Президентом та урядом, — вважає Олександр Коротков.

Лариса СОКОЛОВСЬКА


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Наживо

Стрічка новин