Приз пам’яті тренера вручив його син

Друк e-mail

П'ятниця, 13 квітня 2012, 07:43

Значний внесок у розвиток вітчизняного футболу вніс заслужений тренер України, майстер спорту СРСР В’ячеслав Першин. У складі луганської “Зорі” він був чемпіоном країни, успішно згодом складалася і його тренерська кар’єра, впродовж якої В’ячеслав Володимирович виховав чимало провідних майстрів шкіряного м’яча, навіть чемпіонів Європейської першості.


На Черкащині готував до виступів ряд аматорських команд, які показували чудові результати на змаганнях. У 2008 році В’ячеслава Володимировича не стало. А на честь талановитого наставника в області було встановлено приз його пам’яті. Щойно завершився вже четвертий числом такий турнір з футболу, який зібрав вісім сильних аматорських команд, серед яких були чемпіони Черкаської та Кіровоградської областей.
Фінал звів на новозбудованому стадіоні ФК “Зоря” села Білозір’я Черкаського району (до речі, там проходили всі зустрічі турніру) чемпіона Кіровоградщини — знам’янську команду ФК “Локомотив-Хлібодар”, з нашими чемпіонами — колективом ФК “Шпола-ЛНЗ-Лебедин”. У безкомпромісній боротьбі основний час матчу так і не виявив переможця: 1:1. І тут вступив у дію регламент змагань: довелося пробивати по п’ять одинадцятиметрових. Влучніше це зробили шполяни — 4:2. Отже, команда ФК “ Шпола- ЛНЗ-Лебедин, яку привів до перемоги міжнародний майстер Василь Гречаний, вперше стала володарем почесного призу. На другому місці футболісти зі Знам’янки, третє виборола команда ФК “Городище”, яка перемогла золотоніський “Ураган”, — 3:0.
 Головний приз і пам’ятні призи командам та кращим гравцям турніру вручив Сергій Першин, син талановитого тренера.

 Василь Страшевич

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Спорт

Стрічка новин