“Земельного” хабарника взяли на гарячому

Друк e-mail

Середа, 11 квітня 2012, 14:20

На хабарі в десять тисяч доларів США попався один із керівників міськрайонного управління Держкомзему в місті Черкаси та Черкаському районі. Кілька днів тому біля котрогось із комерційних банків оперативники замкнули кайданки на загребущих руках хапуги-чиновника. Чоловік якраз діставав пачку «зелених» зі сховку.

Як повідомляє прес-служба управління МВС України в Черкаській області, за корупціонером почали слідкувати ще з березня, коли до державної служби боротьби з економічною злочинністю почала надходити інформація про факти хабарництва. З’ясувалося, що чиновник вимагав із громадян немалі гроші за швидке оформлення необхідних документів для продажу земельних ділянок. Однак черговий хабар став для посадовця фатальним.
За словами начальника обласного міліцейського відомства генерал-майора міліції Валерія Дернового, службовець зажадав 10 тисяч доларів США за «прискорення процедури переоформлення цієї ж земельної ділянки на іншу особу та видачі державного акту на право власності на землю». Його затримали тієї миті, коли хабарник власноруч забирав зазначену суму із заздалегідь обумовленого місця.
Наразі прокуратура області порушила кримінальну справу. Екс-посадовець може загриміти за грати надовго — від 8 до 12 років із конфіскацією майна.
Вадим НІКІТІН 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин