Едді Трамп вивчає інвестиційну привабливість Черкащини

Друк e-mail

Середа, 11 квітня 2012, 14:13

На запрошення голови облдержадміністрації Сергія Тулуба регіон відвідав керівник компанії «Trump Group» (США) Едді Трамп. Під час зустрічі обговорено можливість залучення фінансових ресурсів Едді Трампа до реалізації стратегічних інфраструктурних проектів у Черкаській області.

«Група Трамп» є стрижнем інвестиційної компанії, що спеціалізується на інвестиціях.  Фірма в основному вкладає кошти в нерухомість, хімікати й добрива, роздрібну торгівлю, фінансові послуги, технології та науки, зокрема програмне забезпечення Інтернет. Найбільші фінанси вкладено в інвестиційні проекти Ізраїлю, Сполучених Штатів і Канади. 
Сергій Тулуб поінформував іноземного гостя про інвестиційну привабливість регіону та досвід співпраці з інвесторами. Так, обсяг прямих іноземних інвестицій в області порівняно з 2009 роком зріс на 28,5 відсотка і становить 285,9 млн. дол. США. Прямі інвестиції надійшли зі 46 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 89,5% загального обсягу іноземного капіталу, належать: Кіпр — 138,6 млн. дол., Велика Британія — 52 млн. дол., Німеччина — 24,3 млн. дол., Франція — 13,9 млн. дол., Іспанія — 12,9 млн. дол., США — 8 млн. дол., та Російська Федерація — 6 млн. дол.
Наш кор.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Економіка

Стрічка новин